Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Van kedvenc vendeglatohelyed?...

Van kedvenc vendeglatohelyed? Pizzeria, kavezo, gyorsetterem, vendeglo, cukraszda vagy bufe? Mit szeretsz ott a legjobban?

Figyelt kérdés
Koszonom a valaszokat!
2013. nov. 23. 21:34
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%

Van több is.

Az egyik Orfűn a Muskátli Vendéglő, a másik pedig Diósjenőn a Mona Liza Pizzéria és Ételbár.

2013. nov. 23. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Szegeden a Dóm téri hamburgerező. A hamburgert szeretem ott a legjobban. Kólával.
2013. nov. 23. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
16%
Mc Donald's, sajtburger menü.
2013. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 piriiiiii ***** válasza:
100%
Hát, kocsma. Pizzériába, kávézóba nem járok, gyorsétterembe meg végképp nem, de kajás helyekre amúgy sem. A kocsmák jók, főleg, ha élőzene megy ott. De ez mindegy is, a társaság a lényeg, akivel ott vagyok.
2013. nov. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
A Friday's, kedvenceim ott a rántott mozzarellás hamburger, meg a sajtos krumplipüré, illetve a Pink Punk koktél =)
2013. nov. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
80%
Nekem is van több. Budapesten a Pampas Steakhouse, és a Nobu, Balatonfüreden a Halászkert, Balatonszemesen a Kistücsök, Encsen az Anyukám Mondta és Debrecenben az IKON. Nem tudnék 1-1 kedvencet kiemelni. Ha egy étterem belopja magát a szívembe, akkor valószínűleg az étlapon szereplő ételek 90%-át szívesen fogyasztanám bármikor.
2013. nov. 23. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Bp, I.ker, Pavilon de Paris és Londonban a Nightjar koktélbár.
2013. nov. 23. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%

igaz daniaban elek de miskolci vagyok:)

szoval: molnar csarda,donpepe pizzazo,kisgergely cukraszda. de mivel egeszsegesen elek kerulom oket :)

2013. nov. 24. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Koszonom. A Mcdonals sajtburger menu nalam is elokelo helyen van. Balatonfureden van egy nyaralonk,nyaron sokat vagyunk lent, a Halaszkertben isteni turos- vanilias palacsintat keszitenek! Egyebkent a Karolina a torzshelyunk,ha Fureden vagyunk,minden nap beulunk.

A Fridays sajtos krumplipure verhetetlen,en is szeretem nagyon, a mozarellas burger viszont eddig elkerulte a figyelmem,de ami kesik nem mulik.:)

Miskolcon nem jartam meg,bevallom,de a kisgergely cukraszdarol mar olvastam,ha ott leszek,biztos nem hagyom ki.

Szegeden tobbszor elofordulok,de nem is tudtam a hamburgerezorol. Megnezem legkozelebb.

A tarsasag szerintem rengeteget szamit. Akarmilyen rossz a hely,ha jo a tarsasag akkor pozitivan gondolok a helyre is. De forditva is igy van. Akarmilyen finom a kaja, ha lekezelo a pincer, vagy figyelmetlen,hanyag, akkor tobbet be sem teszem a labam.

Ha tudok meg,irjatok,kivancsi vagyok!:)

2013. nov. 24. 09:50
 10/17 anonim ***** válasza:
79%
Mekis sajtburger mint gasztronomiai kitunoseg? Na ne mar.. :D
2013. nov. 24. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!