Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Finom szaloncukor karacsonyra?...

Finom szaloncukor karacsonyra? Neked melyik a kedvenced?

Figyelt kérdés

Tudnatok otleteket adni marka illetve iz teren?

Marcipan kilove. Koszonom a segitseget.



2013. nov. 14. 10:00
1 2
 1/11 anonim válasza:
100%

Sztem a Milkás szaloncukrok a legjobbak.

+Még a klaszikus zselés és karamellás.

2013. nov. 14. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
63%

Ötlet, márka, Milka, Boci, Bonbonetti.

Íz, nekem a kedvencem, a kókuszos, tejszínes, bonbon meggyes.(zselés, E betűs, kilőve)

2013. nov. 14. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
87%
Stühmer (minden íz, főleg a mákos)és Nosztalgia (trüffelkrém) illetve a natur szamos, de azt kilőted:)
2013. nov. 14. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Házi készítésü : gránátalma zselés .

2dl piros szölőlé

1dl gránátalmalé

1evő kanál méz 4lap zselatin 20-25dkg ét csoki .

A szölő levet és gránátalma levet összeforraljuk ,a mézzel ha már kicsit besürüsödött . a beáztatott kinyomkodott zselatint hozzá keverjük . formákba öntjük . a zselés masszát ,a hütőben 1 éjszakát állni hagyjuk . Másnap az olvasztott étcsoki mártjuk ..

2013. nov. 14. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Előzőnek köszi a recept, majd kipróbálom. Nekem a bonbonetti vajkaramellás a kedvencem, gyerekek a gumicukor szaloncukrot szeretik. Asszem a gumicukor csengettyű márkájú. ja, és egyszer vettem egy flip elnevezésűt, amiben tojás- és csokilikőrösök voltak, na, az valami borzalom!
2013. nov. 14. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4-es! Ez nagyon jól hangzik, kipróbálom biztosan. A bolti szaloncukrokat nem nagyon szeretem. Számomra túl édesek.
2013. nov. 14. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
83%
Mi mindig Milkát veszünk. Általában 2-3 dobozt a válogatásból, amelyikben mindegyik ízből van.
2013. nov. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Koszonom mindenkinek! Hazilag egyszer probaltam,akkor egy eletre elment tole a kedvem, azt hiszem,az kimarad :)

A bonbonetti nalunk a kedvenc, kokuszos, karamellas izben. A milkat nagyon edesnek tartjuk,egy- ket kiveteltol eltekintve. A makost meg nem kostoltam,de mostanaban egyre tobben dicserik,igy iden felkerul a listara. A szamos eszembe sem jutott,nagyon nem szeretem a

marcipant. A tojaslikorost en is kiprobaltam!!! Soha olyan szornyut meg nem ettem!!! 2 dbot vettem,kimeros kategoriabol,kivancsisagbol.:)

Ha tudtok meg jokat irjatok!

2013. nov. 14. 21:59
 9/11 anonim válasza:
12%
a nöi nemi váladékos :D
2013. nov. 16. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

#9-es: fújj..de hulye vagy :D


Nekem a zselés,a csokis,rumos,konyakmeggyes,madár tejes,trüffeles a kedvencem.:* Kókusz és marcipán barátját nem szeretem.:P

2014. febr. 22. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!