Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Pincér szakmával, angol-német...

Pincér szakmával, angol-német középfokú nyelvtudással jól kereső munkát nívós étteremben találhatok?

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam már nem csinálok másoddiplomát..a vendéglátó mindig is érdekelt így a Gundelben pincérnek fogok tanulni... Milyenek a lehetőségek kinn a fenti paraméterekkel? Addig mire kimennék, lehet az angol felső is meglesz :)
2013. nov. 24. 18:09
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Jah az nem írtam, hogy Németországba vagy Ausztriába szeretnék kimenni :)
2013. nov. 24. 18:10
 2/15 anonim ***** válasza:
28%
Ez aztán az életpálya : )
2013. nov. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ami ezt még tetézi, hogy műszaki diplomám van, de nem szeretek irodában ücsörögni. 10 kg-t híztam hiába sportolok és a sok üléstől a derekam is kivan...hiába a relatív jó meló és fizu.. Szeretnék kicsit mozgalmasabb dolgot csinálni, olyan tedd ide-tedd odát :)
2013. nov. 24. 18:27
 4/15 anonim ***** válasza:
gratulálok :)
2013. nov. 24. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Nagyon jó lehet pincérkedni, én is az leszek xDD


Ez viccnek is rossz. : )

2013. nov. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát ez van :) az ember mindig új kihívásokra vágyik.. :)
2013. nov. 24. 18:36
 7/15 anonim ***** válasza:
0%
Alantas munka, nem tagadom :)
2013. nov. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Jaja alantas munka, a nagy diplomások keressék csak magyarországon a 100-200ezret havonta, persze azt is csak akkor, ha felveszik őket valahova. Ezzel szemben a pincér kimegy ausztriába és 250-300ezer ft értékű kezdőfizetést kap. Ráadásul, ha az ottléte alatt nem keres meg 12000eurót akkor visszafizetik az adóját is. A hajókon lévő pincérekről és a síszezonokról nem is beszélve.

Mondjuk, ha már vendéglátó akkor inkább a szakács, mert avval sokkal többre mehetsz és ott nem arcra és papírra adják a munkát. Bemész van papír, az kb addig elég amég megengedik, hogy főzz EGY ételt/menüt és majd az dönt el mindent.

2013. nov. 24. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
az nagyon gyenge kezdőfizetés, amit te írsz utolsó..nekem ismim tirolban dolgozik...igaz németül felsőfokon beszél,,,3 év szakmai tapasztalattal ment ki és már az első hónaptól 2000 eurot keresett..+ a borravaló...ennyit erről.
2013. nov. 24. 19:18
 10/15 A kérdező kommentje:
az nagyon gyenge kezdőfizetés, amit te írsz utolsó..nekem ismim tirolban dolgozik...igaz németül fels
2013. nov. 24. 19:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!