Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » McDonalds husit hogy kell...

McDonalds husit hogy kell csinálni?

Figyelt kérdés

Én csak angolul raláltam: [link]


Valahol nincs magyarul? Nagyon finom és elakarom készíteni itthon :P Mi örölnek bele?


2013. nov. 29. 15:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%

A marhahús használhatatlan részeit ( inak, zsiradék, porcok, stb ) ammónium-hidroxidban áztatják, amely feloldja az ehetetlen részeket, és egységes péppé változtatja azokat. Majd különböző ízaromákat, ételfestéket adnak hozzá és megsütik.

Ez a McDolalds által készített "hús" receptje.

2013. nov. 29. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Jó jó, otthon is szeretném, mi mennyi %?
2013. nov. 29. 16:09
 3/11 anonim ***** válasza:
69%

Én ezt szoktam csinálni és nagyon finom, igaz pulykamellből, de marhából az igazi.

[link]

2013. nov. 29. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszi de ez nem McDonalds :P
2013. nov. 29. 17:02
 5/11 anonim ***** válasza:
71%

Mekis moslékot lehetőleg sehogy.

Normális hamburgerhez: darált marhahús + só + bors.

2013. nov. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
69%
Otthoni körülmények között nem tudod előállítani, mert nem nagyon tartalmaz természetes alapanyagokat.
2013. nov. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
85%

Szójával, adalékokkal, sóval, ízfokozóval kitűnő választás a MC-s husi...

Én a darált húsba teszek sót, borsot, és még valamilyen fűszert, pl. rozmaringot, petrezselymet, paprikát, kakukkfüvet. Így tényleg finom lesz. :)

2013. nov. 29. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Akkor sem olyan fincsi mint a Meki hambiiii :3
2013. nov. 29. 19:27
 9/11 anonim ***** válasza:
79%

Marhának marha, csak nem biztos, hogy emberi fogyasztásra alkalmas részek + ízfokozók. Aki nem hiszi vegyen marhahúst, sózza, borsozza, süsse meg, majd kóstolja meg.

http://www.youtube.com/watch?v=wshlnRWnf30

2013. dec. 6. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Bocs, de most nincs időm lefordítani, de ez mindent elmond:


There’s been a tremendous amount of controversy over McDonald’s burgers since celebrity chef Jamie Oliver demonstrated how meat scraps and sinew are spun in a centrifuge and “washed” with ammonium hydroxide, which has also become known as ”Pink Slime.“ This chemical is used in fertilizers and cleaning products. According to Oliver it is used in 70 percent of ground beef in the United States but does not require inclusion on ingredient lists because the US Department of Agriculture classifies it as a “process” not an “ingredient” even though residues of this process are left behind in the meat consumed. He says, ”Basically, we‘re taking a product that would be sold in the cheapest way for dogs, and after this process, is being given to human beings.”



Read more: [link]

2013. dec. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!