Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten hol lehet viszonyla...

Budapesten hol lehet viszonylag megfizethető áron jó koktélt inni? Várom a javaslatokat!

Figyelt kérdés

2014. jan. 7. 10:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Corvin Caffe
2014. jan. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Shai-Hulud ***** válasza:
Otthon. Csak a bolti árat kell fizetned érte, és olyanra kevered, amilyenre csak akarod. :D
2014. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ráday utcában is rengeteg hely van
2014. jan. 7. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Morrisons 2-ben 9-ig minden koktél 700 és ingyen be lehet menni, ez mondjuk csak a drágább koktéloknál éri meg.
2014. jan. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mori 2 sehogy sem éri meg. Az csak pancsolmány. Én azt mondanám, hogy olyan 2ezertől már jó koktélokat adnak. A koktélok esetében általában az alapanyagot fizeted meg. Pl egy screwdrivert el lehet készíteni coop narancsléből és kalinka vodkából amit a mori 2ben megkapsz 700-ért. Vagy el lehet készíteni legalább egy hohescből és Russky standardből, vagy Absolut Elyxből, és gyümölccsel feldíszíteni. Ezért viszont simán elkérhetnek 2-3ezret is akár. A kalinka 1500 fél litrje az abszolut elyxnek meg 12000. Szóval az alapanyag a lényeg. Olcsó koktél bárhol lehet inni, de az az alapanyag miatt olcsó.
2014. jan. 7. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyilván a morri nem egy szuper koktélozó hely, én se elsősorban koktélozni megyek oda, de ha már meg lehet inni 700-ért valamit, akkor kipróbálom.

Épp azért gondolom én is, hogy egy ezres koktélt nem éri meg 700-ért venni, de egy 2000-eset, mondjuk egy zombit már jobban.

Gondolom (remélem) a Bacardis üvegből kiöntött cucc tényleg az aminek látszik, ha összességében nem is olyan minőségi anyagokból, de azért vannak finom koktélok.

A Tesco 100-as gyümölcsleveket is szeretem, mégse kerülnek annyiba mint egy Hohes C.

2014. jan. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!