Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az Egészségkonyha ételszállító...

Az Egészségkonyha ételszállítóról van tapasztalatotok, tényleg nem a minőség az erősségük?

Figyelt kérdés

2014. jan. 9. 13:09
 1/10 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon nem jött be. Több ételszállítót próbáltam, csak egynek sikerült őket alulmúlni (de ők technikai okok miatt elfelejtették kihozni a kaját, és még elnézést sem kértek).

Hiába van jól hangzó neve, semmivel nem "egészségesebb", mint bármelyik másik, nem jobbak az alapanyagok. De az rendes dolog volt tőlük, hogy amikor megreklamáltam az ehetetlen gombapörköltet, szó nélkül visszaadták a pénzt.

1 hétre rendeltem tőlük, az első 3 ehető volt, de nem finom, a csütörtökit ki kellett dobni (soha nem dobtam ki még teljes adag kaját), a péntekit lemondtam. Visszaadták a pénzt és elnézést kértek.

2014. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, még csak annyit, hogy ízlések és pofonok természetesen. El tudom fogadni, hogy másnak ízlik.
2014. jan. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Én március óta minden héten tőlük rendelek ételt. Cukorbeteg vagyok, illetve legalábbis a kapujában. Eddig mindig találtam megfelelő ételt.

Korábban 4-5 másik céget is kipróbáltam. Nekem azok okoztak csalódást.

A fazekukba nem látok bele. A választék széles, az adagok arányosak az árával. Vannak teljes kiőrlésű liszttel készült ételeik, olyanok, amelyek nem tartalmaznak hozzáadott cukrot, szénhidrátszegény ételek is.

De a rendes választék is bőséges, s rendszeresen megújul. Én még nem ettem kétszer ugyanazt, mert mire újból előkerül egy étel, több más újdonság is felkerült az étlapra.

2014. jan. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Én évek óta rendelek tőlük, igaz én szeretem a menzás ízeket :). Ha valami nem ízlik olyat többet nem rendelek, amiket többször is újra rendelek, azoknak a minősége állandó, tehát olyan szempontból megbízható hogy ha kitapasztaltad mit szeretsz, akkor már nem ér meglepetés. Nekem igazából minőségi kifogásom nem volt (nem emlékszem olyanra hogy mócsingos húst kaptam volna, kimaradt volna a sűrűje a levesből, vagy annyira túlfűszereznek valamit hogy nem lehet megenni); volt persze ami nem ízlett, de ez önkiszolgálóban is megesett, csak az kétszer annyiba kerül.
2014. jan. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm nektek a válaszokat.

Azt hiszem, adok egy esélyt a dolognak, hátha én is a szerencsés táborba esek, és ízleni fog:).

2014. jan. 12. 09:28
 6/10 anonim válasza:
Én megpróbáltam, teljesen rendben volt a kaja, azóta is sokszor rendelek tőlük.
2016. márc. 21. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Korábban szemeztem velük, de sajnos oda nem szállítanak, ahol laktunk, viszont költözés után már tudtam próbálkozni. Van tapasztalatom, a helyi kis ételfutárokkal együtt legalább 10 ebédkiszállítótól rendeltem, szerintem teljesen rendben van. Vannak olyan ételek, amiket megpróbáltam, de nem jöttek be annyira, de azokat nem rendelem, viszont van pár nagy kedvenc (csókakői gulyásleves, totugolyó, tojássaláta, sült zöldséghasáb köret, stb), ezeket azonnal rendelem, ha meglátom. Kukában még semmi nem végezte :)

Én végülis náluk ragadtam, leginkább a következők miatt

- nagy választék

- van last minute rendelés, hajlamos vagyok elfelejteni rendelni és vasárnap este még le tudom adni

- futár srác rendes, tudja a kapukódot, nem kell mindig beengedni, ha pl a gyerek még alszik

- lehet akár egész napra rendelni, vannak reggelik is

- illetve ami nálam ultimate érv: mindennek nagyon pontosan megvan az összetevőlistája és a részletes tápértékei. Mivel a kaloriabazis.hu-n vezetem az étkezéseimet, oda egyszerűen fel tudom vinni, nem kell méregetni meg tippelgetni.

2017. dec. 10. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Én fél éve rendelek tőlük, teljesen elégedett vagyok. Eddig sok más céget próbáltam, de egyenlőre ez tűnik a legmegbízhatóbbnak. Stabil a minőség, jók az ízek, pontos a szállítás.
2017. dec. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Anikó Berta Fodrász válasza:
Mi 5-én rendelünk évek óta, teljesen ok a kaja!
2017. dec. 10. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Több éve rendelek az Egészségkonyhától, előtte több céggel is próbálkoztam, azt kell mondjam, hogy végre megtalálta a nekem való ételszállítót. Az árakkal megvagyok elégedve, az ételek finomak és hatalmas a választék. Külön kiemelném a kolléganőt aki évek óta szállítja az ételeket, megbízható, pontos korrekt személyt ismertem meg, semmi esetre sem váltanék.
2021. máj. 21. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!