Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Trófea grillben mi a fizetés...

Blcd kérdése:

A Trófea grillben mi a fizetés menete? Asztalt foglalok telefonon, odaérek, bejelentkezem, és a végén kinek fizetek? A pultnál vagy egy pincérnél? Ha a pultnál akkor kell borravalót adni? (Pincérnél nyilván megy a 10%)

Figyelt kérdés

2014. jan. 22. 09:54
 1/4 anonim ***** válasza:
A pincérnél kell fizetni.
2014. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A pultnál kell fizetni ,és ott kell a borravalót is adni: Megmondod milyen néven van az asztal ,és ahoz ,tartozik ,egy pincér: Ezt a gép kezeli ,így a pincéretek kapja borravalót: Mi sem tudtuk ,és telefonon ,megkérdeztük . de ez tavaly volt . hívd fel őket megmondják : Nem tudom ,mindegyikben így működik e. Mi az Új Budai-ban voltunk.
2014. jan. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Első vagyok, akkor ez helyenként változik:) Mi nyáron voltunk utoljára Óbudán
2014. jan. 22. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem említeni, Újbudára mennénk (Hauszmann-Szerémi sarok)
2014. jan. 22. 10:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!