Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Valaki volt már a Royal...

Valaki volt már a Royal étteremben, cinkotai út?

Figyelt kérdés

#korlátlan fogyasztás #Royal étterem
2014. jan. 25. 21:29
 1/4 A kérdező kommentje:
Szerintem nem egy nagy durranás. Csak csirke meg sertés hús van, sushit meg marha húst és egyéb finomságokat felejtsd el. Teljesen kommersz filléres kaják. Meg sem mertem kóstolni a tatárbifszteket mert gondolom hogy nem bélszínből csinálták hanem valami olcsó (comb) húsból amit jól befűszereztek meg ledaráltak 2x. Sörből csak a legolcsóbb gagyi Drehert lehet inni, és az a rohadt hangos gagyi lakodalmas "élő" zene az kegyetlen, nem hallottam a páromat aki fél méterrel ült szemben velem, 1 órát voltunk ott és húztunk el mert nagyon sz@r. Inkább fizetek többet de megyek a Trófeába legközelebb, mert ez egy nagyon gagyi hely!!!!! Csak annak jó aki rántott csirkét meg egyéb kommersz kaját akar zabálni 2 órán keresztül. Meghitt, romantikus vacsorához abszolút nem jó.
2014. jan. 25. 21:36
 2/4 anonim ***** válasza:
És akkor mi a kérdés? Szerintem mondjuk a Trófea is kimondottan kommersz, arról nem is beszélve, hogy alapvetően egy normális, meghitt vacsorát az ember nem a korlátlan zabálós helyeken képzeli el szerintem...
2014. jan. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Opánszki László válasza:

Igen voltunk. Szuper hely, az egész családnak tetszett.

Látszik abból amit írtál, hogy egy beképzelt sznob ember vagy aki a százezres számlákhoz van szokva.

2014. márc. 22. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A Trófeában nincs is normális kaja. Tele van hideg ételekkel. Kolbászkarikák, sajtok, hidegtálak. Főtt étel nem igazán van normális. Tehát ha ezt akarod akkor a Trófea neked való.

Ha töltött húsokat, rántott húsokat, grill ételeket, fagyit akarsz akkor a Royal étterem a jó választás.

Én hetente a Royalba járok és még sohasem csalódtam.

2015. nov. 28. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!