Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ismertek olyan kajáldát...

Ismertek olyan kajáldát Budapesten, ahol lehet kapni óriáshamburgert és nem aranyáron?

Figyelt kérdés
Múltkor olvastam egy hírt, hogy Szegeden lehet kapni másfél kilós (!!!) hamburgert 1500 Ft-ért. Szóval ilyesmire gondoltam. Kicsit azért lehet persze drágább.

2014. jan. 30. 19:48
 1/5 acelsziv ***** válasza:
100%
Móriczon a Vikingben, vagy az Angyal utcában a IX -ben
2014. jan. 30. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenre gondoltál?

[link]

Bár ezt Hódmezővásárhelyen ettem.


Tudok helyeket Baján, Hódmezővásárhelyen, Kecskeméten, Békéscsabán, Gyulán, Lajosmizsén, Cegléden, ahol jó nagy hamburgereket csinálnak 1000 Ft alatt. Baján és HMVH-n kimondottan óriás hambit.


De Budapesten sajnos én se tudok...

:(

2014. jan. 30. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

MARIKA NÉNI KÁVÉZÓJA!!

[link]


Bár nekem a wikinger jobban ízlik, de marika néninél tányérnyi hamburgert kapni. Bár én inkább a hangulat miatt térek be hozzá néha, az sehol máshol nem olyan.

2014. jan. 30. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én is a Wikingert akartam írni, a többi kaja is nagyon finom ráadásul.


OFF: kedves előző válaszoló, a Ceglédit megosztanád? :) Rég ettem itt jó hambit sajnos.

2014. jan. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 acelsziv ***** válasza:
47%
Kecskeméten van egy bitang jó a Horváth Cirill téren.
2014. jan. 30. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!