Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hova menjünk vacsorázni?...

BBBarbie kérdése:

Hova menjünk vacsorázni? (Többi lent. )

Figyelt kérdés

Párommal elszeretnénk menni vacsorázni a szülinapja alkalmából hétvégén. Hova menjünk ahol nagyon finom az étel,romantikus a környezet vagy szép, csendes és pénztárca kímélő?

Megköszönném az értelmes válaszokat !


2014. febr. 5. 15:27
 1/2 anonim ***** válasza:
Trófea!
2014. febr. 5. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Igen a trófeában rohadt romantikus, hogy tolakodni kell a kajáért, 600-an vannak körülötted és még véletlenül sem csendes vagy szép (de még pénztárcakímélő sem, mivel min. 6000 ft/fő, ennél pedig egy átlagos étterem olcsóbb).


AMúgy én a Vapiano éttermeket meleg szívvel ajánlom. Szintén "látványkonyha", az asztalok viszont jó távol vannak egymástól, és kis beugrók is vannak. Én nem szeretek 100 másik emberrel körülvéve enni, itt viszont nagyon jól éreztem magamat. Minden asztalon különböző olajok és balzsamecetek, friss fűszernövények találhatóak az ételekhez, így kicsit a magad kénye-kedvére alakíthatod :) Olaszos ételek. Az árak nagyon barátságosak, 800-2400-ig terjednek az elő-és főételek (tehát: leves, előétel 800-1000 körül, főétel 1400-2400 között), az adagok méretesek, a drágább kategóriában pedig már tenger gyümölcsei, lazac, és egyéb különleges hozzávalókból készült ételek találhatóak. A borkínálatuk 3-7.500 ft/üveg körül mozog.

2014. febr. 5. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!