Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Nagy vendégség lesz nálunk,...

Nagy vendégség lesz nálunk, rendeljem meg a sülteket, vagy csináljam magam?

Figyelt kérdés
Apukám 80. szülinapját ünnepeljük,28-an leszünk.Tanácstalan vagyok a menüt illetően.Szeretnék főzni levest,lesz marhapöri,de a rántott-,és sült hússal gondban vagyok.Hogy jönnék ki jobban? Ha megrendelném étteremből,vagy én megvenném és megcsinálnám?Esetleg új ötleteket is várok a menüvel kapcsolatban.

2014. febr. 5. 19:57
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Rendeld mindenkeppen, mi is ezt tettuk. Elsosorban azert, mert a sultek frissen jok, es ha az ember 30 fore keszul, keptelenseg idejeben elkezdeni a fozest. Masodszor nem akartuk, hogy mire megerkeznek a vendegek, hulla faradtak legyunk, es a pokolba kivanjuk az egesz unnepseget.

Harmadszor, ha otthoni vendegseg lesz, egy kicsit a hazat is dekoralni illik, es gondolom, nem egy kajaszagu hazban akarsz vendegsereget fogadni, es te is csinosan akarsz keszulni.;)

2014. febr. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!