Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Mcdonalds honlapján miért...

A Mcdonalds honlapján miért nincsenek feltüntetve az árak?

Figyelt kérdés
miért csak ott látjuk meg mi mennyibe kerül ?
2014. febr. 7. 11:39
1 2
 1/11 anonim válasza:
26%
nem tudom, de ne egyél ott, mert nagyon egészségtelen..
2014. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
79%
Azért, hogy menyj oda személyesen. Ha már ott vagy akkor kisebb eséllyel fogsz elmenni kajálás nélkül. Esetleg lehet, hogy eltérnek az árak a mekik között.
2014. febr. 7. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
köszi :) igazából nagyon rég ettem ott , nem célom ott kajálni de mindig is érdekelt hogy nem szerepel interneten az árak .
2014. febr. 7. 11:42
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha odamész, megérzed az illatot, látod, ahogy a többiek esznek és nem leszel annyira árérzékeny.
2014. febr. 7. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
köszi árérzékeny valóban nem , de éhes annál inkább leszek :D de visszatérve nagyon rég ettem ott :) két éve kb.
2014. febr. 7. 11:45
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát épp ez az. Éhesen ne menj el bevásárolni sem soha, mert 2x annyi cuccot veszel feleslegesen. Ők is erre utaznak, menj be és utána már úgyis rendelni fogsz és nem az árakat nézegeted.
2014. febr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
79%

Trükk, hogy ha odamész, akkor is fizess, ha amúgy nem is mennél.


De ez miért a szex-szerelem kategóriába tartozik?

2014. febr. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
100%

A második már leírta a lényeget.

A reklámokban sem látsz árat,csak annyit,hogy "Most olcsóbb x forinttal".

2014. febr. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
A mekik árai attól függenek, hogy hol vannak. Olyanok, mint a benzinkutak. pl a Mol kút a sztrádán drágább, mint egy városban. Ez a mekinél is így van, pl a siófoki és keszthelyi drágább, int a pécsi. Minél frekventáltabb a hely, annál drágább.
2014. febr. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
bocsi fiúk lányok , nem figyeltem a kategóriákat !
2014. febr. 9. 13:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!