Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyi az elfogadható idő egy...

Mennyi az elfogadható idő egy kávézóban, amennyit vársz egy rendelésre?

Figyelt kérdés

Mi számít gyorsnak, mi az átlagos, mi az, aminél már nem adsz borravalót, és mennyi idő telik el, amikor felállsz és azt mondod, köszönöd, nem kéred?

Ha nincs ilyen véleményed, de jársz ilyen helyre, akkor csak azt írd le, mi a tapasztalatod, átlagosan hány perc telik el, míg leadod a rendelést és kihozzák a kávét/forró csokit/limonádét?


(Csak kávézók esetében, ahol ételt nem készítenek, tehát nem étterem!)



2014. febr. 11. 21:10
 1/2 anonim válasza:
En egyszer 50 percig birtam. Utana felalltam es soha tobbet meg a kornyekere sem vagyok hajlando menni a HAUER cukraszdaba a Rakoczi uton.
2014. febr. 11. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Általában kettesben ülünk be.

Kb 5 percen belül kapunk itallapot,és kb 10 percen belül meg is kapjuk az italunk (miattam ennyi,én mindig valami extrát kérek,a koktélok a gyengéim,ha csak kólát kérek,2 perc alatt kihozzák).

20 perc után már szólnék,hogy el lettünk felejtve.

2014. febr. 12. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!