Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Fogsz még enni a Subway-ben,...

Fogsz még enni a Subway-ben, miután kiderült, hogy rákkeltő anyaggal mérgezte a vevőit?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 19. 08:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
66%
Eddig sem rajongtam a Subway kajáért, de amúgy nem igazán hat meg a hír. Dohányzom, iszok, félmilliós városban lakom, stresszes az életem, szeretem a koleszterin dús kajákat, és nem sportolok, keveset mozgok. Ezek után szerinted mennyire hat meg, hogy a gyors kajáldákban egészségtelen ételt árulnak? Ha megkívánom, úgyis veszek. Csak én a mekit jobban szeretem.
2014. febr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
84%
Soha nem ettem még Subway-ben. Úgy néz ki, jól tettem akkor :)
2014. febr. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
95%
Azt sem tudtam, hogy van Subway, egyébként én már régóta sehol nem eszem, csak amit én készítek.
2014. febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim válasza:
79%

ma 08:28


Nagyon helyesen.

2014. febr. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim válasza:
78%

Az igazság az, h pont leszarom én is.

Ennyi erővel menj ki az erdőbe és egyél magvakat.

Sőt, már az se tuti, mert a föld lehet szennyezett.

Egyébként ettől függetlenül a Subway szerintem is szar, akkor már inkább Mc, Bk vagy KFC.

2014. febr. 19. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
95%

Én szeretem a subwayt. Nem hiszem, hogy egészségtelenebb lenne mint bármely más gyorsétterem.


Eddig is ettem évi egy-két alkalommal, ezután is fogok.

2014. febr. 19. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
95%
Nem eszem gyorséttermekben. Ettől függetlenül nem igazán "hat meg" a hír. Egyrészt nem hiszem, hogy egy szendvics annyit tartalmaz a fenti anyagból, hogy egyből rákot okoz másrészt több eddig egészségesnek hitt élelmiszerről (tudom, hogy a gyorskaja sosem volt az) derült már ki, hogy rákkeltő, míg más anyagokról az, hogy hát igazság szerint nem is rákkeltő. Ott van pl a sztevia. Egyszer rákkeltő aztán meg olyan egészséges, hogy attól élünk 100 évig. Én már nem hiszek a híreknek...
2014. febr. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

A hír sántít, mert egy másik cikkben azt olvastam, ez az anyag csak amerikában volt benne a termékeikben, mert az EU-ban már régóta be van tiltva.

[link]

2014. febr. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

"Eddig is ettem évi egy-két alkalommal, ezután is fogok."


Egészségedre!

Te nem a tudatos táplálkozás híve vagy, hanem a tudatos önpusztításé, gratulálok!

2014. febr. 19. 09:16
 10/16 anonim ***** válasza:
92%

Évi 2 alkalom gyorsétteremben hatalmas önpusztítás :-)

Annyiszor még én is eszem ilyen helyeken, bár subwayben még sosem voltam. Sportolok,nem dohányzom, gyümölcsöt minden nap eszem, negyed évente belefér egy Burger king szerintem :D

2014. febr. 19. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!