Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Fogsz még enni a Subway-ben,...

Fogsz még enni a Subway-ben, miután kiderült, hogy rákkeltő anyaggal mérgezte a vevőit?

Figyelt kérdés
[link]

2014. febr. 19. 08:11
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
94%

Köszönöm!


Nem írtad ki a kérdésedben, hogy helyesni kell!


Amúgy meglepődnél alapból nagyon egészségesen étkezem és egészséges ételeket főzök, de néhány alkalommal eszek gyors kaját és jó ízűnek tartom, szeretem!


Úgy gondolom, hogy az emberek nagy része (igen tudom, hogy nem mindenki biztos, hogy te sem) alkalmanként eszik gyors kaját. Lehet írni, hogy én aztán soha, de mi értelme van?


Ez ugyanaz, mint az hangoztatni, hogy az én gyerekeim sose kapnak csokit, csak maximum túrórudit azt is csak úgy, hogy leszedem róla a csokit. Hát én adok édességet a lányaimnak. Nem mindennap, nem sokat gyakrabb a gyümölcs/gyümölcssaláta desszertnek, de azért csokit is esznek.

2014. febr. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
91%

Kedves kérdező!


Eddig se ettem gyorséttermekbe, egyikbe sem, és ezután se fogok. Viszont az utolsó hozzászólásod, a tudatos önpusztításról elég durva volt. A ló egyik oldalán állsz, pedig a nyeregbe lenne az ember helye.

Tehát ha évente egy-két alkalommal betér az ember egy gyorsétterembe, hadd ne titulálja már senki tudatos önpusztítónak.

A fontos a mértékletesség.

Amúgy nem tudom, hogy te miket eszel, azonban nem hiszem hogy egy rákkeltő e betű sincs benne. Mindenben ott a méreg. Erről szól a mai élelmiszeripar.

2014. febr. 19. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én még csak tévében láttam Subway-t, úgyhogy azt hiszem, ez a veszély nem fenyeget. :D
2014. febr. 19. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
93%
Az összes boltban kapható felvágott tele van rákkeltõ nitrittel, ezeket meg mindenki kétpofára zabálja, innentõl kezdve meg elég nevetségesek az ilyen hisztik.
2014. febr. 19. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
92%

Azt ugye tudod, kicsit sem elfogult kérdező, hogy az EU adalékanyag-szabályozása a világ legszigorúbbja és az USA-ban - amiről ez a cikk is szól - sokkal engedékenyebbek a vállalati lobbik hatására? Szóval mit érdekel engem az, hogy az amerikai Subwayek hogy árusították az ottani szendvicseket? A magyarok nem, és soha nem is tették, mert ezek az anyagok évtizedek óta, bőven az EU létezése előtt rákerültek a közös európai tiltólistára.


Felőlem köpködj minden gyorséttermet, meg idézd fel anyukád transzzsírsavakban és koleszterinben tocsogó rántotthúsát (hjahh, hogy azok mellé már nem jár adalékanyag-lista? Pedig ugyanúgy van...), de hacsak nem nyers vegetarianus vagy, aki csak biozöldségen él, akkor kb. ugyanannyi méreganyagot viszel be, mint mi szerencsétlen pondrók, akik elmerészkednek a Subwaybe is, akiket lenézel.


Én meg téged kacaglak ki, mert ok nélkül mindenre fújtok, amit nem értetek. Tessék, itt egy remek cikk arról, hogy hogy néz ki a banán meg a kiwi a kémia nyelvén:

[link]


Remélem ettől is elkezdesz rettegni, mert igazából fogalmad sincs arról mi az a tokoferol (E306!!!!), de azt tudod, hogy rossz.

2014. febr. 19. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nálunk nincs szábvéj. Soha nem ettem még ott.
2014. febr. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!