Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi véleményetek a pápai...

Mi véleményetek a pápai Gólyafészek étteremről?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 12. 15:59
 1/5 anonim válasza:
100%

Én többször is voltam már, szerintem az étel minőségi is megfelelő, az adag is, és az ár sem vészes. Jó időben ki is ülhetsz az udvarra, én ajánlom.

Egyedül az lehet problémás, hogy messze van a vasútállomástól, és a pályaudvartól is, de ha autóval mész, akkor ez sem jelenthet gondot.

2014. ápr. 12. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Egész jó :-)
2014. ápr. 12. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
És a roston sült pisztráng finom lehet ott???
2014. ápr. 12. 17:33
 4/5 A kérdező kommentje:
-.-" csak kíváncsi voltam, hogy van-e itt olyan ember, aki evett roston sült pisztrángot, és el tudja mondani a véleményét...
2014. ápr. 13. 11:48
 5/5 anonim válasza:
100%
Roston sült pisztrángot nem ettem ott de sokminden mást igen! Az esküvőnkön őket kértük fel a vacsora elkészítésére,felszolgálására kűlső helyszínen.42fős lagzinkra annyi ételt hoztak ,frissen ,melegen,a megbeszélt ételeket,hogy a násznép másnap ebédre is ezt ette nálunk,pedig nagyon jó étvágyú egy család :) Az ár sem volt vészes. 3000 ft/fő,ebben benne volt az ,hogy ők hozták a terítőket,tányérokat,evőeszközöket,csodaszépen megterítettek,gyertya az asztalokon.Fel is szolgáltak. Nagyon meg voltunk elégedve velük és azóta is visszajárunk,már 2 éve :) Ja és pont az esküvőnk előtt 2 nappal égett az étterem teteje és így is elválalták a vacsoránkat,nem hagytak cserben minket :) Többször is voltunk ott azóta ebédelni vagy épp vacsorázni,még nem csalódtunk sem adagban sem minőségben és az ár is korrekt.
2014. máj. 8. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!