Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Volt már, hogy visszaküldtél...

Volt már, hogy visszaküldtél ételt étteremben? Miért?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 14. 20:55
 1/5 anonim ***** válasza:
72%

Egyszer igen.

Társasággal voltunk éttermben, és amit rendeltem halat, teljesen nyers volt, nem volt átsülve. Annyira, hogy nem lehetett megenni, ezért visszaküldtem.

Ezután elnézést kértek, kihoztak egy kifogástalan adagot, plusz egy üveg bort az étterem vezetöjétöl kárpótlásként a kellemetlenségért.

2014. ápr. 14. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
72%
Egy családi ebéden az unokabátyám küldött egyszer vissza. Nem szokásunk panaszkodni, tényleg, senki sem finnyás, de ez szélsőséges eset volt: eleve már kb. mindenki megebédelt, mire ő is megkapta az adagját. Legalább fél órával később hozták ki, mint a többiekét, és egyértelműen rossz volt a hús. (Büdös, meg minden.)
2014. ápr. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 eta8007 válasza:
72%
Igen. Rég volt már, egy igen drága balatoni étteremben történt. Penészes volt.
2014. ápr. 14. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
72%
Persze. Hideg volt a köret, a rántott sajt meg rántott gomba ízű volt, gondolom egy olajban sütötték. Szó nélkül visszavitték, hoztak ugyanezt, és nem kellett kifizetni.
2014. ápr. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
47%
Nem etterem, de egy kavezoban parizsban vettem eg quiche-t. Mar a szaa is gyanus volt, de gondoltam hatha valami budos francia sajttal csinaltak. Amikor beleharaptam furcsa ize volt ahogy ragtam. Aztan amikor a kezemben levo reszre neztem lattam h tele volt kukacokkal. Mar nem eltek, de nem csak egy ketto volt benne, hanem konkretan televilt kukaccal. Kikoptem az egeszet es hoz idegesen visszavittem. Magyarazott h o nem lat benne kukacot, amihez pofa kell mert potyogtak ki belole a fergek. Kicsit emelt hangnemben magyaraztam, aztan mondta h ad egy masikat. Mondtam h csak az kene meg. Kezembe nyomta a penzt es elviharzottam. Utana eleg sokaig oklendeztem.
2014. ápr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!