Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ismertek jó gyorséttermeket?

Ismertek jó gyorséttermeket?

Figyelt kérdés
Pl, mint a Pasta, Leves stb.

2014. máj. 30. 22:43
 1/7 anonim ***** válasza:
67%

A BrugerK általában okés, a Meki kis szenyákat ad és még ki is lopják a rendelésedből amit csak tudnak. A KFC konyhájának higiéniájáról elég rémes dolgokat hallottam, bár az már volt pár éve.

Mostanában van egy 200 HUF-os pizzaszeletet osztogató, az nagyon korrekt.

Bár a péksütis boltocskákat is kár lenne kihagyni a felsorolásból.

2014. máj. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%

nálunk itt Kacsótán nincs egy se,

mert gondolom te bp-i vagy,

2014. máj. 31. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
74%

- Pizza hut, 200-ért pizzaszeletet adó standok

- Főzelékfaló, barátom a Kisbigre esküszik

- Szeráj, vagy körúti gyrososok

- plázákban lévő kínai - utcáról nyílóban inkább nem próbálkoztam még

- Flóriános lángosos

- meki, burger, kfc ár-érték arányban nagyon tré, sok pénzért keveset ráadásul két óra múlva éhes is leszek tőle

2014. máj. 31. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
77%

A Fruccolat, a Cserpest, a Pasta.t es Leves.t, a ATablet, a Leroyt, Vapianot,Fridayst es a Bite Bakeryt szeretem, ide szoktam beugrnani, de altalaban elvitelre kerek. Egyik sem valami felsokategorias hely tudom, de hetkoznap nekem jo.

Illetve van egy viszonylag uj hely, a Churros Up, az is tetszik, mert csak ezt a fajta fankot szeretem, semmi mast.:)

Probaltam a Donut Libraryt, nekem nem jon be, es a Go Free waffelt, az vegkepp nem.:)

Egyebkent a Starbucks, ahol meg torzsvendeg vagyok, elsosorban a kave miatt, de a szendvicsek is ehetoek es a szezonalis sutik is jok. (Karacsonykor nagyon finom fahejas-karamellas-gyomberes sutit

ettem ott.;)

Neked van kedvenced?

2014. máj. 31. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2014. jún. 2. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt tudsz teszteket is olvasni róluk! Burger blog. Mit ettem ma.
2014. jún. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Régi-Jó kifőzde
2016. szept. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!