Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Te milyen fajta étteremnek...

Te milyen fajta étteremnek örülnél a legjobban, a lakóhelyeden?

Figyelt kérdés

Az egyik kategória egy gyorsétterem féle, ahol egy jóféle, igazi és nagyon finom hamburger, sültkrumplit, és gyrost lehetne kapni, esetleg palacsinta.


A második egy kicsit drágább, étterem, ahol mindenfajta ételt lehet enni, hangulatos, és kicsit drága.


A harmadik fajta pedig egy ételbár, ahol minden nap lehet kajálni, nem drága, és van választék. főzelékek, ételek, és lennének fix ételek amelyek minden nap vannak (rántott sajt, pörkölt), természetesen jó áron. Például palacsinta 450ft és 3 db nagy palacsintát tartalmaz. Te melyiknek örülnél a legjobban a lakhelyeden? Ha lehet a települést is írjátok, ahol örülnétek neki!



2014. júl. 26. 11:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
12%
olyan,mintha unatkoznál........
2014. júl. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
nem unatkozok, csak érdekel
2014. júl. 26. 11:40
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Feltétlen a második tipusú. Gyorsétterem rengeteg van, egy újra nincs igény.

Az ételbár eléggé speciális, nem sok embernek jön be.


A kicsit drágább és hangulatos az, amit az otthoni (kiváló) konyhával szemben értékelni tudnék.

2014. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én egy viszonylag nagy faluban élek. Ha mindenképp ez a kérdés akkor mindenféle nemzetiségit. Jó kajákkal. Cigányt, kínait, arabot, indiait, stb. De egy jó kifőzde is elférne.
2014. júl. 26. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
100%
abszolut street bufek
2014. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

A harmadiknak.

De ha mást is lehetne választani, akkor egy jó kínainak.

2014. júl. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
89%
A gyorséttermi kaját utálom, főzelékért, rántott sajtért nem megyek étterembe, azt itthon is meg tudom csinálni, de például egy sushi bár jól jönne.
2014. júl. 26. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
A harmadiknak (szerintem önkiszolgálóra gondolsz ételbár címen). Nekem a hamburger nem kaja (mondjuk a gyros meg annál inkább), a sima éttermet nem szeretem meg drága is. Ha megyünk valahová, csakis önkiszolgálóba. Budapesten lakok amúgy. Viszont nem szeretnék 3 palacsintát egyben, hadd egyek csak 1-et ha nem akarok többet :).
2014. júl. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Engem az ár nem érdekel, legyen minőségi az étel és változatos, nemzetközi; legyen jó a kiszolgálás és hangulatos a helyiség.
2014. júl. 26. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen önkiszolgálóra gondoltam.
2014. júl. 26. 13:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!