Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Te mit eszel, ha nincs kedved...

Te mit eszel, ha nincs kedved semmihez de éhes vagy?

Figyelt kérdés

Mit egyek, ha nincs kedvem semmihez de éhes vagyok?

Vagy túl sok mindent ehetnék, vagy semmi olyan nincs amit szívesen ennék... Ilyenkor az éhezésen kívűl mi a teendő? :D



2014. júl. 9. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Én többnyire semmit :(


Épp le vagyok törve, de korog a gyomrom, megmozdulni sincs kedvem...élni se sok, nemhogy főzni. Néha eszem ilyenkor egy vajas pirítóst és szedek rá friss bazsalikomot, vagy csinálok gyorsan egy tejszínes gombát pl.

2014. júl. 9. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Almát, dinnyét.
2014. júl. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha szerencsém van, virágzik a pitypang. Letépek 5-6 virágot és elrágcsálom. Keserű, de nagyon egészséges.
2014. júl. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Ritka az ilyen. Általában nagyon könnyű lenyomni a torkomon pár falatot, ha éhes vagyok, étvágy nélkül is :)

Aszalt datolyát szinte bármikor tudok enni, vagy diós vajat, pár falat magkenyeret. Ezek tömények, persze nem kiegyensúlyozottak, de mivel minden nap rendesen eszem, 1-1 étkezés lehet ilyen is :)

De valami szokott lenni, amit szívesen megeszem éhesen. Bár ezek egy része (pl. zöldség) nem sokat segít, mert nem lakom vele jól, hacsak nem eszem kilószámra.

2014. júl. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Teát, mert a tea az olyan, mint egy folyékony ölelés *-*

Egyébként mirelit izét vagy csirkés smack levest (szigorúan tejföllel és citromlével). Ha nagyon meg akarom erőltetni magam készítetek Spagetti aglio e olio-t, ami amúgy fokhagymás - petrezselymes - olajos tészta, csak így sokkal arisztokratikusabban hangzik.

2014. júl. 10. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

én olyankor buggyantott tojást szoktam csinálni :) melléje saláta és kész is :)

párom pedig tojást szokott főzni krumplival.

2014. júl. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A kedv szeretkezéshez való!

Ha éhes vagyok, eszek.

Ha feldobott vagyok, akkor gasztronómiai élvezetet is csinálok belőle. Ha nyűgös vagyok, akkor is létszükséglet az evés, szóval akkor is eszek, legfeljebb nem a legbonyolultabb és a legnagyobb odafigyelést igénylő ételt főzöm olyankor.

2014. júl. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
cukor,csoki
2014. júl. 17. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Banánt, mivel nem nagyon szeretem, viszont laktat. Esetleg konzerves paradicsomos babot, mert azt jó gyorsan meg lehet enni.
2017. ápr. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!