Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Ti mennyi pénzt adtok a...

Ti mennyi pénzt adtok a pizzafutárnak?

Figyelt kérdés
Én odanyomok egy százast, az elég nekik? :)

2014. aug. 14. 08:39
1 2 3 4 5
 1/41 reptoid ***** válasza:
100%

Veszekedni biztosan nem fog veled :D


Itt egy korábbi válaszom:

http://www.gyakorikerdesek.hu/etelek-italok__egyeb-kerdesek_..

2014. aug. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
56%
Hát általában semmit. Csak a munkáját végzi. Nekem se ad senki pénzt a kapuban reggel amikor bemegyek a munkahelyemre...
2014. aug. 14. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 A kérdező kommentje:
Én is úgy vagyok vele, hogy a francnak adjak, én sem kapok semmit, mikor melóban helyreteszek 80 ügyfelet, szóval... csak ismerőseim mondják, hogy nekik az a fizetésük, mert a munkáltatótól semmit nem kapnak, esetleg a benzinár térítését. Hát szerintem ez nem így van, ha meg igen, akkor se rajtam keressenek, én fizettem a szolgáltatásért, ráadásul a házhozszállítási funkció INGYENES, ezek szerint benne foglaltatik elvileg az árban. De empatikusabb fajtám lévén egy százazt azért odadobok nekik, vidéken viszonylag olcsó a pizza. :)
2014. aug. 14. 09:02
 4/41 anonim ***** válasza:
93%
Attól függ mennyit rendelek. Kb. 10%-ot szoktam adni. De szerintem a 100-as is jó, gondolom nem több ezreket fizetsz.
2014. aug. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 anonim ***** válasza:
93%
Én úgy szoktam, hogyha mondjuk 890 a pizza, akkor odaadom neki az ezrest. Próbálok úgy kerekíteni, hogy kerek is legyen a szám, és ne is adjak túl keveset :)
2014. aug. 14. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/41 Vajda Gábor ***** válasza:
96%

Én csak akkor adok egy 100-ast vagy kerekítgetek ha a megadott időn BELÜL hozzák ki mondjuk 40 perc helyett esetleg 30 vagy neadjisten kevesebb...

Ha kihozta időre akkor meg örüljön...:)

Ha meg túlfut az időn elvileg ingyen van...ELVILEG.Mert a hülye kifizettette velem a 45 perc késés ellenére is egyszer.Utána néztem a honlapjukon hogy ha késnek akkor ingyen van a pizzám..:D

2014. aug. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/41 anonim válasza:
23%
vagy 5-6 milliót
2014. aug. 14. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/41 anonim válasza:
38%
A fizetésüket úgy kalkulálják, hogy figyelembe veszik hogy kapnak borravalót is, tehát bizony elég keveset keresnek. Én 100-200 Ft körül szoktam adni, ez nem túl sok de azért valami. Remélem akiknek nagy a szájuk hogy "én sem kapok pénzt mert ezt meg azt csinálom" egyszer majd dolgoznak a vendéglátásba és megtapasztalják a szépségeit. Egyébként meg ha gyakran rendelsz kaját akkor jobb ha adsz mert miután ismerik a címed, tudják ki mennyi borravalót szokott nagyjából adni, és aki keveset ad azt minden futár lepasszolja a másiknak, ergo később kapod meg mintha mondjuk rendesen adnál borravalót :P
2014. aug. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 anonim válasza:
95%

Mivel általában neten fizetek, bankkártyával, nem szoktam csak úgy 100 Ft-ot a kezébe nyomni. Napközben általában nem fizetek.


Akkor szoktam pénzt adni, ha este 8 után rendelek. Olyankor 10%-ot, vagy kicsit többet, ahogy kijön kerekre.

2014. aug. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/41 anonim ***** válasza:
72%
4. voltam. 8-nak igaza van. Ahonnan én rendelek, ott pl. rengeteg beugró van, vagy másodállású kiszállító, akik még a napi meló után futárkodnak saját kocsival. Nem érdemes velük bunkózni, mert az égadta világon semmi érdekük, hogy körbenyalják a seggét az embernek. És az is igaz, hogy a gyakori címeket már jól ismerik és át is adják egymásnak ,hogy ki hogy fogadja őket. Ezen kívül szeretem úgy megenni a kajámat, hogy nem kell azon gondolkodnom, nem-e köptek bele. Nem vág földhöz az a plusz 100 Ft., ha megengedhetem azt a luxust, hogy ételt rendeljek, viszont ők valamilyen oknál fogva rákényszerültek erre a melóra, ahelyett, hogy ők is otthon falatoznának a családdal este. Tényleg nem fizetik őket túl. Szerinted mennyit kaphatnak egy kiszállításért, ha egy 32 cm pizza ára mondjuk 990 Ft.? ebből anyagköltés, üzemanyag költség, + fizetés? Nem órabérben malmoznak az étteremben az tuti.
2014. aug. 14. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!