Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Túl sok pénzt költök kajára....

Túl sok pénzt költök kajára. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy a sulimhoz nagyon közel van az Árkád, ahol van pl Burger King, KFC stb. és majdnem minden nap oda megyek, és elköltök 2000 Ft-ot...

Mit tegyek, ha nem tudok ellenállni?



2013. szept. 30. 18:57
1 2 3
 1/22 anonim válasza:
100%
Öö, vigyél otthonról enni-innivalót mondjuk ^^
2013. szept. 30. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Szoktam vinni majdnem minden nap, 2 vagy 3 szendvicset, amiből általában 1-et megeszek a suliban, aztán megyek valami gyorsétterembe és a maradék szendvicseimet otthon eszem meg este :\


reménytelen eset vagyok :(

2013. szept. 30. 19:01
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
hasonlóan voltam, de nem kajára költöttem, hanem kaja helyett rúzsokra, rucikra... és azt csináltam, h csak annyi pénzt vittem magammal, amennyire szükségem volt (pl. ha a buszjegyem 150 Ft volt, akkor csak 160 Ft-ot vittem magammal) , azóta rendbe jöttem :) javaslom neked is
2013. szept. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

nekem a rendelés a mániám.

eléggé költséges hobbi. :s

2013. szept. 30. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim válasza:
100%

Nincsenek haverjaid, akiket megkérhetnél, hogy ne engedjenek el? Egyébként sokkal olcsóbban kihozhatsz egy hambit ha magad csinálod meg és még egészségesebb is. Veszel egy zsemlét, húspogácsát, sajtot meg zöldségeket és máris sokkal jobb, olcsóbb, egészségesebb és saját kedvedre készítheted el mindig.

Vagy oszd be, hogy mondjuk naponta 1000 Ft-ot költesz kajára (fele annyit mint most) és akkor marad 5000 Ft-od hétvégére, amit elkölthetsz a haverjaiddal szórakozni vagy ruhára vagy gyűjthetsz bármire.

Egyébként meg elég ha megnézel egy videót, hogy hogy jut el a csirkétől az asztalodig a kaja és egyből leszoksz.

2013. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Amúgy ti mennyit költötök, hogyan osszátok be a pénzeteket? És hány évesek vagytok?


Én 19/F

2013. szept. 30. 20:45
 7/22 anonim ***** válasza:
100%
A legegyszerűbb, leghatásosabb módszer, hogy nem tartasz magadnál sok pénzt. Persze legyen nálad valamennyi, hiszen bármi történhet, jó az, ha van nálad egy kis pénz. De max. 800-1000 Ft legyen nálad, így még ha el is csábulsz valami gyorskajálda felé, nem fogsz olyan sokat költeni.
2013. szept. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Honnan van erre napi 2000-ed? Egyrészt nagyon egészségtelenül étkezel, ha szendvicsen és Burgere, KFC-n élsz... EZ hosszútávon egészségkárosító, másrészt gondolj bele, hogyha a napi 2000-et félretennéd egy hónap alatt mennyit gyűjtenél, amiből egész komoly dolgot is tudnál venni...

Egyébként mikor eszel zöldséget, gyümit, joghurtot, főzeléket?

2013. szept. 30. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Off:

Légyszíves, ne válaszoljatok a kérdésére! Ez az idióta egy korábbi válaszadót akar csúfolni! www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamaszok__4888056-kamaszok-ti-mennyi-penzt-koltotok-egy-nap-illetve-egy-heten-tizoraira-es-ebedr

Itt a 8. válaszoló.

Miért baj neked, kedves kérdező, hogy valakinek telik rá?? ?

2013. szept. 30. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Nyáron dolgoztam meg szülinapra, névnapra kapott pénz, stb.
2013. szept. 30. 20:57
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!