Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Korlátlan ételfogyasztésra...

Korlátlan ételfogyasztésra befizetni van értelme?

Figyelt kérdés
Van étterem itthon, amelyre ha befizetsz 3500 FT-ot 3 óráig korlátlan éttelt fogyaszthatsz, amelybe nagyon jó minőségű ételek tartoznak bele, melyeket lehet máshol nem lennél képes megvenni, megenni. Szerintetek érdemes ilyenre menni?
2014. aug. 26. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Őőő, ja. De az Oktogonnál 1290 a hasonló. A kaját, amit meghagysz amúgy el is csomagolják, szóval kicsit lehet csalni. :D


Egyszer voltunk a barátnőimmel, úristen, dudára kajáltuk magunkat.

Lehet, valamelyik nap beülök (bár ez nekem közekedésileg kiesik sajna).

2014. aug. 26. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Mi is szoktunk menni a Trófeásba. Mindenből csak kicsit veszek, hogy legyen a másiknak is helye a gyomromban. Több féle ételt, édességet, és gyümölcsöt eszem ilyenkor.
2014. aug. 26. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Mi a neve a kajáldának, ahol 1290.- Ft a korlátlan ételfogyasztás? Ma már egy rendes étteremben sajnos ennyiből nem is tudsz megebédelni.


Ha a korlátlan ételfogyasztás svéd asztalt jelent, akkor mindenképpen megéri. A Trófeákban ehhez még hozzájön a 3 órán belüli korlátlan italfogyasztás is. Szerintem nagyon megéri.

2014. aug. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Trófeásat ismerem és nem csomagolnak be semmit ami megmaradt, csak amit 3 óra alatt ott megeszel. 1200 Ft-osról nem is hallottam.Mi az? És jó ? :-)
2014. aug. 26. 18:07
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ahol dolgozom ott 2500 a svédasztal és tényleg csak minőségi ételek vannak. Az az 1200ft-os tuti jó lehet, annyiból még az alapanyag költség se jön ki.

Ezt azoknak érdemes akik rengeteget tudnak enni. De, ha úgy nézzük akkor otthon így is jobban jönnének ki.

2014. aug. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Még a 2500Ft-os minőségist sem ismerem. Megmondanád hol van? Kipróbálnám ezeket
2014. aug. 26. 20:08
 7/10 anonim ***** válasza:
79%
A déli országrészben. Amúgy a hoteleknél érdeklődj.Általában ők szokták azt csinálni, hogy 100-200 fős vacsora fölött vagy menüztetnek vagy svédasztalt csinálnak.
2014. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Néha még nekem is megéri, pedig én annyira sokat nem is tudok enni. Magasabb árszinten szoktam menni ázsiai étterembe, rengeteg tengeri herkentyű van, amik elég húzósak normálisan fizetve... Mondjuk olyan helyen még nem jártam, ahol korlátlan fogyasztás volt és jó volt a sushi, de nemcsak az létezik, azzal úgyis hamar belaknék. Egyszer az ilyen helyen a párommal a herkentyűevészet után felettük az összes kocka alakú kis édességet (persze úgyis hoztak újakat egy idő után), habkönnyű volt és etette magát... :D Nekem tetszett.
2014. aug. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A király utcában is van 1290-ért, de ismerősöm kipróbálta már, és azt mondta, hogy eléggé menza jellegű volt, meg nem volt minden friss. Persze attól még ha valaki nagyon sokat eszik és éhes, akkor megéri, mert tuti jól fog lakni.

Viszont a 3500 forintosat is kipróbálnám, valami ünnepi alkalomból vagy nem is tudom, főleg ha különleges ételeket próbálhatok ki.

2014. aug. 27. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Ja és az Oktogonos neve pedig Gastland bisztró :)
2014. aug. 27. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!