Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mi a véleményetek a Sirius...

Mi a véleményetek a Sirius (Altair) teaházról és a Vörös oroszlán (Oxigén bár) -ról?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek a Sirius (Altair) teaházról és a Vörös oroszlán (Oxigén bár) -ról? Párommal mennénk, azt tudom, hogy drága mindkettő, de melyik hangulatosabb illt. Hol vannak kevesebben? Mit érdemes inni? Legjobb tea? :)

2014. szept. 26. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Vörös oroszlán nem drága, a másikat nem ismerem. MINDENT érdemes benne inni. :D Holnap el is megyek... de nem ebbe az oxigénesbe, itt még nem voltam. A hatodik kerületi jó. Már nem annyira, mint régen, de még mindig. Az volt az első.
2014. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
a sirius teaház eszméletlen hangulatos, csodás volt ott lenni.
2014. szept. 26. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A Siriusban voltam csak, az nagyon hangulatos, és a teák isteni finomak :)
2014. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A Sirius és az Altair a kedvenc teázóim, a barátaimmal az Altair lett a törzshelyünk. Nagyon hangulatos helyek, kedves a személyzet is, és minden ital nagyon finom. Mi általában pénteken/hétvégén délután szoktunk menni, nem szoktak sokan lenni. Árban szerintem nem drágább, mint a többi kávézó/teázó.

Hogy mit érdemes inni, az egyénfüggő. :) Én a cseresznyés zöld teát imádom, de a tesóm pl. ki nem állhatja. A gyümölcsteák mindig finomak, ott nehéz mellé nyúlni. :)

2014. szept. 29. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!