Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten honnan erdemes...

Budapesten honnan erdemes huslevest hazhoz rendelni? (a legtobb durvan sos)

Figyelt kérdés

2014. okt. 1. 13:44
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
főz otthon magadnak akkor jársz a legjobban. Annál jobb nincs.
2014. okt. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%

Húslevest nem rendelnék. Igaziból nincs vele nagy munka, odateszem és elfő magában. Jól fagyasztható, ha nem fogy el.


Amúgy ha mindenképp rendelnéd a III. kerületben a Faház vendéglőben egész jó ízű a húsleves. Rendelni nem tudom lehet e, de van családi menűjük elvitelre abban van húsleves.

2014. okt. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Lilla73 válasza:
54%
Helló, étteremben inkább csontlevest adnak húsleves gyanánt. Beleraknak minden vackot (hogy szépen fejezzem ki magam). Én itthon húsleveskocka, Vegeta nélkül főzöm. És legtöbbször a csirkemellcsontokból, amit lefagyasztok szortírozáskor. Karajcsontból kegyetlen finomat lehet főzni és marhalábszárból, hogy több állatot említsek. Én leforrázom a húst és akkor nem jön fel hab a tetejére főzés közben. Egész hagyma, héjával (a külsőt leszámítva), egész bors, fél zöldpaprika, pici paradicsom, zöldség, répa, egy pici egész krumpli, só. A lelke, hogy egészen pici lángon - épp csak bugyogjon - kell főzni. Próbáld ki egyszer és meglásd nem vágysz éttermire. l
2014. okt. 2. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy kell húslevest készíteni, és szoktam is, de beteg voltam és örültem volna, ha házhoz hozzák. Jó lett volna a kérdésre választ kapni..
2014. okt. 3. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!