Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Van valami korlátozás arra,...

Van valami korlátozás arra, hogy egy vendég meddig tartózkodhat egy büfében?

Figyelt kérdés

A megyeszékhelyen szilveszterezek a főtéren ahol éjjel 2-ig fog tartani a buli. Viszont vidéken lakom ès haza nem tudok menni csak leghamarabb hajnal 5-kor'ugyanis 5-kor indul az első buszjárat, úgyhogy 3 órát kellene még mászkálni a városban mig eljon az 5 óra.


Arra gondoltam, mivel a sok ember miatt szilveszter ejjelén egész ejjszaka nyitva vannak pl.azok a bárok, pizzériák amik máskor már este 10-kor bezárnak, igy ha 2-kor beulok egy pizzériába és fogyasztok pl.egy pizzát, ha meg eszem ugyan 20 perc alatt , akkor is megvárnám ott az 5 órát, hogy ne az utcán legyek a hidegbe.


Van valami korlátozás, hogy ha fogyasztok akkor is meg van adva, hogy egy adott időt lehet ott tölteni vagy, ha fogyasztok akkor akár egész ejjszaka is ott lehetek?



2014. dec. 26. 18:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Addig maradhatsz, amíg ki nem rúgnak.


Azaz ha eleget eszel és nem zár be a büfé akkor nyilván nem bsznak ki onnan.


Vagy megdumálod a pultosnénivel

2014. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű nem fognak kidobni a hidegbe,meg mint előttem írták az is jó ötlet ha megbeszéled az ott dolgozóval:) Amúgy taxi nem megoldható?Sok az a 3 óra:/
2014. dec. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Talán ne pizzát rendelj, hanem üdítőt. A pizza árán annyit tudsz rendelni, hogy ha szép lassan iszogatod, akkor a három órát ki tudod húzni három-négy pohárral, és akkor talán még anyagilag is bentebb vagy mint a pizzával. Vagy rendelsz egy salátát ha megéhezel közben. Az is tud lenni 15-20perc ha elég lassan eszed. Így legalább szinte mindig lesz előtted valami.

Viszont az jó ötlet, hogy mondd meg a pultosnak. Ha más nem, csak beszélgetés szintjén említsd meg, hogy milyen soká megy a buszod, eliszogatsz addig ott.

2014. dec. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

De olykor mar elég éhes is vagyok és jól esik a pizza.

Egy 1500 ft-os pizzáert igazán nem mondhatják , hogy kifelé mostmar, főleg, ha borravalót is adok.


Taxi is megoldás, tudom én, ki is tudnám fizetni de 5 ezer körül vinne el. (15) km és a buszjegy pedig 310 forint, de mèg ha pizzát eszek akkor is sokkal olcsóbb mint a taxi. A pizzával meg jól iw lakok es megvan a reggim, igaz kicsit korábban de nem baj.

2014. dec. 26. 21:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!