Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » 45 embernek hány pizzát...

45 embernek hány pizzát rendeljünk és milyeneket?

Figyelt kérdés

A szülinapi bulimon 45-en leszünk és akarok rendelni sok pizzát.

Arra gondoltam, hogy fejenként 1 pizzát számolok + még 5 extra pizza. 50 darab 32 centis pizza elég lesz 45 embernek szerintetek?


És milyeneket rendeljek? Én ezekre gondoltam:

7 x margarita

3 x négysajtos

5 x sonkás

5 x sonkás-gombás

5 x sonkás-kukoricás

5 x hawaii

5 x magyaros

5 x szalámis

5 x húsimádó

3 x bolognai

1 x tonhalas

1 x tenger gyümölcse



2015. jan. 4. 14:36
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem elég lesz. De azért legyen pár "pót popcorn" a mikró közelében. :)
2015. jan. 4. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
87%

Úristen! Valamelyik pizzériának jó napja lesz:))))

Neked meg rámegy a gatyód.

Nem lenne kifizetődőbb ha magad sütnéd? Nem egy durranás hidd el. Egy nagy adag házi pizza plusz mellé kis fogpiszkálóra szúrt falatkák, apró sütik, svédasztal, saláták, húsgolyók meg torta. Változatosabb, kiadósabb, és saját készítés, amivel meglepheted őket.


De ha ez macerás akkor szerintem rendelj pizzát de egy ember úgysem eszik meg egy egészet szerintem fejenként fél pizzát számolj és mellé csinálj még apróságokat, amik kiegészítik a pizzát. Egy jó kis svédasztalos buli nagyon jó tud lenni.

2015. jan. 4. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
82%
Ivós bulira a pizza a legjobb. Szerintem is inkább fél pizzát számolj fejenként + pár extra pizza ha gáz lenne :D még így is maradni fog hidd el.
2015. jan. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
91%
Annyi bőven elég lesz. De ivós bulin szerintem lesz olyan aki egy felet sem tud majd megenni.
2015. jan. 4. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
29%
Nagy butaság szerintem ez.
2015. jan. 4. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
78%

Mi kb egy-egy 32 cm-s pizza felét ettük meg, pedig többségben fiúk voltak. Ha 25-öt rendelsz bőven elég. Hogy milyen legyen, én megkérdezném a többieket, ki mit szeret.

Egy pizza (most gyorsan rákeresve) 1000 Ft körül van.

2015. jan. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
78%
Van, aki még két szeletet is alig bír megenni, én sokallom a fejenkénti egyet.
2015. jan. 4. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Mindenképpen szólj előző nap a pizzériába, ha emberi időn belül akarod megkapni a kaját!!! (Meg normális minőségben.)

Egy 45 fős csoport, a normál forgalom fölött nem biztos, hogy zökkenőmentesen megy, ha csak úgy odatelefonálsz előtte fél órával.

2015. jan. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Még a fiúk közül sem mindenki fog megenni egy egészet, a lányok többsége pedig tuti max egy felet. Én max 35-t rendelnék, de ha tuti biztosra akarsz menni, rendelj többet. Legfeljebb ami megmarad, azt becsomagolva páran elvihetik, vagy ha kevés marad, azt félretéve másnap te is megeheted.



Ahol rendeled, érdemes előző nap egyeztetni, hogy mennyire gyorsan és főleg mennyire frisset tudnak szállítani egy időben. És lehet elfelezve két különböző helyről is rendelni.


Ehhez sok helyen ajándék üdítő is jár :-)

2015. jan. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Hány órás a buli és mikor van?
2015. jan. 4. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!