Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Kinek mi a gyakoribb a cukrasz...

Kinek mi a gyakoribb a cukraszdakban?

Figyelt kérdés
Inkabb elvitelre veszitek meg a sutiket vagy jobban szeretitek az ottfogyasztast?

2015. jan. 21. 15:08
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Elvitelre soha... Otthon majd sütök én, munkatársaknak, barátoknak sütök én...


Cukrászdában csak helyben fogyasztok. De nagyon kevés az olyan cukrászda, ahol nem műanyagok a sütemények. Szóval csak nagyon ritkán megyek be. Jobb otthon sütni, olcsóbb is.

2015. jan. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
Ott is eszek és - mivel remek a cuki, ahová járunk, meg annyi félét nem tudok helyben - elvitelre is. :)
2015. jan. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
74%
Csak elvitelre, egyrészt így olcsóbb, másrészt egyedül nem ülök be sehova. Harmadrészt senkinek nem kell látnia, ha nekiállok disznózni :)
2015. jan. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
74%

Valtozo. Ha a baratnoimmel vagy a parommal vasarolgatunk es beulunk egy kavera, akkor termeszetesen nem visszuk haza kulon a sutit.

Viszont ha egyedul vagyok es megkivanok valamit, akkor hazahozom. Egyedul nem uldogelek be sutizni vagy kavezni sehova. :)

Ha vendegeket varok akkor is rendelek etterembol foetelt es cukraszdabol sutit,

sajnalom az idot a fozesre.:)

A kedvenc helyem a Sugar, nagyon dekorativ desszerteket keszitenek. (Kar, hogy gyakran tuledesitik.)

Te?

2015. jan. 21. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
4es hasonlo a felallas, annyiban mas, hogy en siman beulok sutizni 1edul is. Neha ha flancolok akkor a nagyon elegans tortenelmi cukraszdakba is beulok evente 1szer kibirom. Nem tudom merre van a sugar melyik varosban van? En pesten a ferenciek teren levo jegbufet nagyon szeretem.
2015. jan. 21. 20:28
 6/9 anonim ***** válasza:
59%

Ha kirándulni, szórakozni vagyunk, akkor természetesen beülünk.

De gyakrabban elvitelre szoktuk. Nem értek egyet az elsővel, persze annyiban igaza van, hogy 3-4 szelet cukrászdai süti árából már sütnék egy tepsinyi ugyanolyat (persze kérdés az, hogy tényleg megéri, ha aztán a háromnegyede a kukában végzi?), de mi pl. ha sütizni akarunk, akkor veszünk 5-6 különböző ízű szeletet, és azt ketten, hárman megesszük. Így mindenki olyan sütit ehet, amit szeret, ha meg otthon sütöm, akkor mindenkinek ugyanazt kell ennie.

2015. jan. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
En maximum wc, wifi es hasonlok miatt megyek cukraszdaba, szoval akkor termeszetesen beulok egy rovid idore.
2015. jan. 26. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
59%
beülök
2015. jan. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

" 3-4 szelet cukrászdai süti árából már sütnék egy tepsinyi ugyanolyat (persze kérdés az, hogy tényleg megéri, ha aztán a háromnegyede a kukában végzi?), "


Már miért végezné a kukában? Hol élsz te, hogy kukába dobod a saját sütit? Jól mehet neked...

Egyébként az otthoni sütés sem olcsó, gondoljunk csak a gázfogyasztásra, a sok mosogatásra, és ha egyszerre többfélét sütünk, és a pepecselős munka az éjszakába nyúlik, a villanyfogyasztás sem elhanyagolható.

De mégis... Ha mindazt, amit otthon megsütök, cukrászdában kellene megvennem, az akkor is nagyon drága lenne, és itt lenne a zavaró érzés, hogy úgy megsütöttem volna én is...

Mert sütni jó. És így sem tehetem olyan gyakran, ahogy tenném, hisz nem való folyton sütizni. Aztán ha ezen alkalmak még azáltal is csökkenek,hogy cukrászdába megyek... Na ne....


Szóval én csakis beülök, vagy beállok... És azt is inkább akkor, ha útközben megéhezek, tudom, hogy sokára érek haza és épp ennék egy édes sütit, ami elegendő addig, míg nem eszek rendes ételt.

A cukrászdában pedig elsősorban olyan sütit választok, amit nem annyira szívesen sütök. Vagy amit simán megsütök magam is, de szeretem az adott cukrászda bizonyos sütijét.

(Ilyen pl. a Jégbüfé női szeszélye... Azt a ragacsot nagyon szeretem, olyan hagyomány már... Tudok csinálni hozzá nagyon hasonlót, de azt valamiért szívesen meg is veszem helybeni éhségcsillapításra.)

2015. jan. 27. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!