Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » KFC-ben milyen finom kaját...

KFC-ben milyen finom kaját lehet enni?

Figyelt kérdés
Nem ettem még soha káefcés kaját,először próbálnám ki.

2015. jan. 21. 20:43
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
89%
Én nagyon kellemesen csalódtam benne, nagyon finom és legalább igazi húskinézete van az ételeknek. Bátran kipróbálhatod.
2015. jan. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Jó,de mit egyek?
2015. jan. 21. 21:04
 3/14 anonim ***** válasza:
10%
Egyrészt kéjefszí. Másrészt, szerintem borzalmas. A három közül a KFC a leggyengébb. Igazából ott a szendvicsekkel nem is érdemes próbálkozni. A rántott dolgokra kell rámenni. Hát hogy most pontosan mit egyél, azt mi nem tudjuk megmondani. Van sima rántott szárny, comb, van vegyesen is, asszem van rántott csirkemell is. Én amikor legutóbb ettem egy ilyen rántott vegyes boxot teljesen rosszul voltam tőle. És árban is elég húzósnak tartom. A longer menü az jó lenne árban viszonylag, de minősíthetetlen az a szenya.
2015. jan. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
87%

Szerintem ez a legjobb magyarországi gyorsétterem.

Nem áztatott, felturbózott nyesedék, mint a másik 2.

Itt igazi csirkét adnak.


Én mindent szeretek ott.

A helyedben boxszal próbálkoznék, mert kiadós, a többihez képest jobban megéri. ( sokféle box van; a honlapjukon, az étkezde kitett menüsorán, illetve a pénztárostól is tájékozódhatsz)


[link]

2015. jan. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
A honlapjukat hiába nézegetem, a sokféle kaja közül nem tudom melyik a finom, vagy melyik nem,inkább a személyes tapasztalatokra vagyok kíváncsi.Am a mekit és burgerkinget próbáltam,azok finomak,gondolom ez is hasonló lehet.
2015. jan. 21. 21:39
 6/14 anonim ***** válasza:

Szerintem a rántott szárnyakat próbáld ki azok nagyon finomak! Én is azzal kezdtem! :)

Üdítőt is kérj mert az meg ingyenesen utántölthető ahányszor csak akarod!

2015. jan. 22. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem mintha bárki meg bírna inni 2 decinél többet abból a löttyből. Gyakran eszem a 3-ban, de az ücsit sosem iszom meg. Nemhogy még utántöltsem.
2015. jan. 22. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szeretem a csípős csirkeszárnyat (rántott szárny, csípős bundában), és a káposztasalátát.
2015. jan. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Bármit rendelhetsz, KFC-ben minden finom szerencsére:)
2015. jan. 22. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a strips a kedvencem, azaz a csirkemell. Nagyon fincsi az a bunda, amiben benne van! A barátnőm a szárnyakra esküszik (de vigyázz mert az csíp), ill. azt hiszem a combra. A tesóm pedig a Qurritot szereti, az is nagyon fincsi! :3
2015. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!