Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Megszoktatok enni a diszitest?

Megszoktatok enni a diszitest?

Figyelt kérdés
Ha etteremben vagytok a tanyeron levo diszitest megszoktatok enni. En neha fugg, hogy mi az, pl ez a narancshejjas cuccot nem, de ha pl retek, vagy repa van, azt igen.

2015. febr. 14. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

*meg szoktátok enni


Ha ehető és ízlik, akkor igen.

2015. febr. 14. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

A répát igen :)

Az ismeretlen zöldeket nem.

2015. febr. 14. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
meg, az is ehető
2015. febr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
amúgy meg külön előny egy szelet citrom/narancs vagy egy levélke menta/petrezselyem a kaja végén, hogy a leheletednek is jót tesz
2015. febr. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én a narancsot is mert imádom :)
2015. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én megeszem, nem zavar, ha ez esetleg paraszt dolog (nem tudom az-e).
2015. febr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen, megeszem. Narancsot, répát, uborkát, paradicsomot, hagymát, csírákat, saláta levelet (ha nem roszog), petrezselyem levelet.
2015. febr. 16. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

ha ehető, szeretem és még a kaja után fér, akkor igen.

pl ha a rizsbe belekerül egy szelet répa vagy retek, akkor azzal együtt, mint köret elfogyasztom.

de pl naranccsal már más a helyzet, az az ételtől is függ. ha nem maszatolós a kaja, akkor nem fogom magam direkt a naranccsal összekenni.

2015. márc. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!