Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mit szoktatok enni napközben...

Mit szoktatok enni napközben ha nem tudtok otthon enni? Ilyenkor hova jártok? , milyen vendéglatóhelyet részesítetek előnyben?

Figyelt kérdés

Kort és lakhelyet is írjatok(főváros, nagyobb város-kisebb város,falu)!

Minden válaszolónak zöld kezet adok!

Köszönöm!



2015. ápr. 16. 15:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Főváros, közel 30

Vagy a munkahelyemen étkezem, vagy ha a városban "flangálok" akkor ott eszem ami épp van arrafelé, gyroszos, meki esetleg valami főzelékesnél. Vagy kibírom hazáig.

2015. ápr. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

En napkozben sokat sportolok (biciklizem), de mivel egyedul allo is vagyok, ezert sokat eszem ut kozben (folosleges is lenne egy szemelyre haztartast vezetni).


Rendszerint a helyi kifozdeket keresem (nem etterem), de videki viszonylatban jo bufek is szoktak lenni. Egyik-masik uzemi etkezde is eleg olcso tud lenni, mondjuk nem minden gyarba lehet csak ugy bemenni, de azert megoldhato. De szeretem a kisforgalmu, hazias kis ettermeket is ahol meg nincsenek elszallva az arak es ha rendszeresen jarsz oda, mar tudjak, hogy keszitsek a kajadat, hogyan szereted.


Ha autoval maszkalok ossze-vissza, akkor szivesen allok meg utszeli fogadokban, kamionos pihenohelyeken.


Egy a lenyeg: olcso lehetosegeket soha nem olyan helyen talalsz ami nyilvanvalo, amit sokan latogatnak. Eldugott, alig ismert helyek kozott sok jo van.


Nem kell feltetlenul fizetos vendegkent viselkedni ... ha az ember baratsagos es segitokesz, sok helyen kaphat kedvezmeny es mar nem is kell feltetlenul az etlaprol valasztanod, siman elkeszitik a kedvencedet is.

2015. ápr. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

#2.

Bocsi kimaradt: 40 korul es Bp.

2015. ápr. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Akkor előző este összedobok valami gyorsat, ami esetleg hidegen is ehető (főzelék, vmilyen husi, grillezett zöldség, lecsó, tojás, főtt rizs ezzel-azzal, saláta...).


26L, Bp.

2015. ápr. 16. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Budapest, 22/l


Általában beülök valahova-kifőzde, kínai, főzelék bár és egy olcsóbb menüt vagy egy tál ételt eszem.

Vagy viszek itthonról szendvicset, diák csemegét, gyümölcsöt, vagy volt olyan is, hogy bementem egy nagyobb hipermarketbe és vettem péksütit kefirrel,joghurttal vagy vettem pár zsömlét 10dkg felvágottal és azt ettem meg.

2015. ápr. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!