Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Tokyo Japán Étterem egy...

A Tokyo Japán Étterem egy elegáns hely, milyen öltözék illik?

Figyelt kérdés
2015. ápr. 16. 16:07
 1/1 anonim ***** válasza:
50%

Keikoga, Hakama, Kimono :)


De a viccet felre teve: azert mert esetleg beulsz egy puccos helyre, nem kell megvaltoznod, nem kell modoroskodnod es nem kell kioltozi, mint szaros pista Krisztus neve napjan.


En jartam ilyen helyekre es mindig is zavart, hogy a kornyezet pont ezt probalta sugallni ... es valoban, en is ugy viselkedtem mint ha egy templomban lennek. Egyszer aztan egy barati tarsasag szeretett volna kimozdulni (csak ugy maguk a felnottek) ... en pedig elvallaltam, hogy vigyazok mindenki gyerekere. Ott volt nekem 6-8 kulonbozo gyerek es nem igen tudtam mit kitalalni, gondoltam osszeszedem az egesz csapatot es lemegyunk egy ilyen helye sult-fagyit enni. Gondoltam tetszeni fog a gyerekeknek a hely kulonlegessege, a bazinagy forgos-kozepu asztal es a sok ismeretlen kaja.

:) Aznap az a hely nem volt templom hatasu :) Zsibongtak a gyerekek, porgott az asztal ... amugy is csak olyan hanyavetien voltunk oltozkodve ... hazafele menet meg a faragott oszlopot is elvittuk abejaratnal, mert az egyik veletlenul kinyitotta az ajtot ahogy elindultunk. Nem volt belole semmi baj, meg csak egy zokszot sem hallottam, pedig nagyon puccos hely volt.


Mindent egybe veve: szerintem nem kell a dolgokat tulspilazni az eletben. Tudd kifizetni a szamladat, a tobbi sznobsag.

2015. ápr. 16. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!