Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Pizza Hut mikor hozza vissza...

Pizza Hut mikor hozza vissza a házhoz szállítást?

Figyelt kérdés

Régebben csak tőlük rendeltünk, mindig is a Pizza Hut volt a legkedveltebb pizzázóm, szerintem náluk a legfinomabb a pizza, de néhány éve az éttermek sorra bezártak és a házhoz szállítás is megszűnt. Amikor külföldön vagyok, ha tehetem, mindig bemegyek hozzájuk egy pizzára (ha nem többre), és időnként itthon is ellátogatok az Arénába emiatt, de sokkal jobb lenne, ha házhoz is tudnának hozni pizzát..

Lehetséges, hogy Magyarországon valaha is újra lehessen házhoz kérni pizzát tőlük?



2015. jún. 18. 10:18
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Kérni most is kérhetsz, az más dolog, hogy nem kapsz.
2015. jún. 18. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm az igencsak hasznos segítséget!
2015. jún. 18. 13:47
 3/4 anonim ***** válasza:
31%
Szívesen.
2015. jún. 18. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem fogják visszahozni, mert nem elég népszerűek. Kettő van az egész országban, mind a kettő Pesten.
2015. aug. 6. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!