Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Székesfehérvár belvárosában...

TheHope kérdése:

Székesfehérvár belvárosában jó gyorsétterem minőségi ételekkel akár elvitelre is?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 3 hete felköltöztem Székesfehérvárra munka miatt. Amit keresek: a belvárosban, az Ősz utca (a belvárosi OTP mellett a Berényi út mentén található utca) közelében keresek megbízható, jó minőségű és aránylag jó árban lévő gyorséttermet (vagy bármi egyéb sült és főtt étellel foglalatoskodó non-stopot, grillezőt,stbstb.),méghozzá olyat,amiből elvitelre is lehet rendelni (a rendelést személyesen venném át,nem kiszállítással kérném). Még annyi,hogy az ár mellett nekem a mennyiség is számít, olyan helyet ajánljatok kérlek benneteket,ahol nem szúrják ki a szemem egy kistányérnyi kajával 1000 ft-ért cserébe. Köszönöm!

2015. júl. 2. 17:29
 1/2 anonim válasza:
Szia én a Pasa kebabot ajánlom nagy kebab menüt szoktam rendelni ami 1300 forint , és nagyon nagyon nagyon jól lehet vele lakni nagyon nagyo nnagyon finom ! menü : nagy kebab (én általában borju hussal eszem ) sültkrumpli és egy dobozos kóla vagy egy 0,5 ös ásványvíz ... de amúgy nagyo nsok ételük van még és énis van hogy úgy szoktam hogy megyek és úgy hozom el ... ( ott 1000-1500 forintbol sokkal jobban laksz mint ugyan ennyi értékben pl a mekiben vagy a burgerkingben .. ja és finomabb is ! ) megadom az oldalukat nézz körül tudsz házhoz is rendelni vagy megkeresed ami hozzád legközelebb van , fehérváron van pár éttermük :D [link]
2015. júl. 10. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen válaszod! :)
2015. júl. 16. 17:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!