Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » S. O. s mit készítsek ma...

S. O. s mit készítsek ma estére a világnak leg válogatósabb vendég-gyerekének?

Figyelt kérdés
Felnotteknek és a mi gyerekeinknek töltött pulykatekercset készítek krumplival és salátával, de a vendég kislány semmit sem estimated még a pizzán és a konzerv spaghettin kívül. Mégha a kedvében is szeretnék járni vele, akkor is úgy érzem, hogy ez inzultus a többi vendég elott.
2015. júl. 11. 11:45
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Csinálj falatkákat. Kis kifli karika, vaj, sonka, sajt és csá! Nehogymár azt ne egye meg, különben meg tudod ki foglalkozna vele külön...
2015. júl. 11. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
55%
A rántott sajt sültkrumplival szerintem jó ötlet lenne neki, mert azt minden gyerek szereti.
2015. júl. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
37%
Palacsinta
2015. júl. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
Zsíros deszka hagymával.
2015. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"A rántott sajt sültkrumplival szerintem jó ötlet lenne neki, mert azt minden gyerek szereti."

Ezt egyetlen általam ismert gyerek sem szereti - mármint a rántott sajtot. A krumpli jöhet :)

2015. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
Adj neki konzerv spagettit
2015. júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%
Miért nem evett még semmit a pizzán és spagettin kívül? Hogy nevelik azt a gyereket? Egye csak a pulykatekercset, lehet hogy életében először finomat kap ebédre...
2015. júl. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Sajnos a szülei csak azt adják neki, amit a gyerek kér, az pedig nem ismer semmi egészségeset. Eddig házilag készítettem el a Bolognese szószt, de abból is csak a tésztát kapargatta ki.

Ja, halrudacska lett belole, és a sültkrumlit nem ette meg, mert nem ismerte fel a félbevágott krumpli formája miatt :) De rájöttem, hogy nem izgatom magam tovább emiatt, ha válogat, maradjon éhes! A szülei majd gondozásba veszik.

Köszönöm a tippeket!

2015. júl. 12. 20:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!