Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Belekopnek a levesembe legozel...

Belekopnek a levesembe legozelebb, ha legutóbb egrecéroztattam és nem borravalóztam a pincért?

Figyelt kérdés

2015. júl. 18. 13:12
1 2
 11/15 petya79 válasza:
100%
elképzelhetö,mint a spermával turbózott gyros is de ha nem voltál megelégedve a pincérrel akkor ne menj vissza, a többi hozzászólónak is irom hogy a pincérek gyakran minimál bért kapnak jó esetben 8 órára bejelentve holott dolgoznak 12-15 órákat keményen, és ha kedves és udvarias szerintem megérdemli a borravalót. vannak országok ahol 10%-ék a számla végén hozzá van adva. én ha tudok mindig adok egy keveset futároknak vagy kutasoknak vendéglátósoknak csak az orvosok hálapénze dühít.
2015. júl. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim válasza:
100%

"a pincérek gyakran minimál bért kapnak jó esetben 8 órára bejelentve holott dolgoznak 12-15 órákat keményen"


1. Ezt a főnökével kell elrendeznie, nem várhatja el a vendégektől.

2. Bizony a vendéglátásban is sok a türhő paraszt, aki köszönni nem tud, szájtátva hozza ki a kaját, annyit nem mond, hogy jó étvágyat de a markát meg tartja...


Aki rendes, kedves annak én is szoktam adni, emberségből. De az teljesen más.


Amúgy nem tudom milyen ember képes ilyen undorítóan viselkedni... Hogy jut egyáltalán ilyen degenerált dolog valaki eszébe, hogy beleköpjön más ételébe?

2015. júl. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Mi az, hogy hogy jut eszébe? Egy csomószor idióták a pizza rendelok. Kikapcsolja a telefonját mert o alszik, beenged, de azt elfelejti kozolni, hogy a roti szabadon van az udvaron, aztán csak rohog, a szemedbe nyájaskodik, de betelefonál és osszehazudik valamit, a belvárosi burzsuly ko..og leparkoltat a fizetos helyen, megmászkáltat minden hulye beléptetorendszeren keresztul egy fél órán át, aztán még meg is várat +10 percet míg a sóher kollégáitól osszeszedi a pénzt, persze a visszajárót zsebre teszi magának. A házibuliban tokrészegen mindenki leszarja, hogy fizetni is kéne. Hidd el van egy csomó paraszt akivel csak úgy kerulhetsz egálba, ha a pálott seggedet jól megvakarva te magad gyúrod be a tésztába a csulát. Special order :)
2015. júl. 24. 20:24
 14/15 anonim válasza:
100%
Biztosan igazad van, de én akkor sem tudnék az Ő szintjükre süllyedni. Ez pedig az. Ráadásul azon kívül, hogy lejáratod magad, semmit nem oldasz meg vele. Egy ilyen munkahelyet inkább mihamarabb ott kell hagyni, amíg meg ott kell dolgozni, addig a saját értékrended megtartva, normálisan kell dolgozni. Persze ez csak az én magánvéleményem, de nem látok logikát abban amit leírtál. Miért jobb neked ha azt eszik meg, amibe beleköptél? A céget is lejáratja, neked sem lesz több pénzed, jobban megbecsülni sem fognak... Akkor?
2015. júl. 25. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Őszintén, rossz helyre nem kell visszamenni.


A borravalóról meg annyit, hogy mivel mindenhol ez a szokás, a pincérek, baristák, pultosok bérébe bele van kalkulálva a borravaló.

A vendég kéje-kedve, hogy meg tudja-e otthon etetni a gyerekeit. Más dolog verbálisan geczinek lenni és más anyagilag kibacni valakivel. Mint vendéglátós, ameddig munkaidő van, addig nem érdekel ha egrecíroztat a vendég, mert alap hogy próbálok minél inkább a kedvükre tenni.

De a fizetés az fizetés, és a villanyszámlát akkor is fizetni kell, ha a vendégnek épp rossz napja van.

Emiatt csak akkor ne adj, ha tényleg nagyon rossz volt minden.


De a legtöbb helyen kamerák vannak, a főnöknek meg érdeke, hogy az ÁNTSZ ne zárja be őket a pitsába, szóval nem hinném hogy beleköpnek hacsak nem nagyon isten háta mögötti retek a hely.

2015. júl. 25. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!