Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Belekopnek a levesembe legozel...

Belekopnek a levesembe legozelebb, ha legutóbb egrecéroztattam és nem borravalóztam a pincért?

Figyelt kérdés

2015. júl. 18. 13:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Előfordult már ilyen a történelemben, de a valóság közel sem ilyen rossz. Az emberek szeretnek legendákat gyártani és félelmet kelteni. Senki sem fog beleköpni a kajádba. Aki ilyet állít, az valahol magát veszi alapul.
2015. júl. 18. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Igen, pont ezért kérdeztem :) Vagy 10 éve pizzafutiztam és kovetkezetesen megtoroltam, ha szívattak, várattak, vagy nem borravalóztak.
2015. júl. 18. 13:26
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát akkor nem vagy különb egy kancigánynál
2015. júl. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Akkor mi az anyádért vársz különbséget, ha te is ilyen alpári senkiházi voltál? :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2015. júl. 18. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
hát akkor remélem beleköpnek.
2015. júl. 18. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Egesz jol leirtad sajat magadrol, hogy vendegnek is bunko vagy, de vendeglatoban dolgozokent is tahokent viselkedtel. Mit lehet meg erre mondani? Te egy igazi tufa paraszt vagy baratom!
2015. júl. 19. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Most miért? Nem feltétlenul akkora ge.i mindenki mint én vagyok. Csak arra lettem volna kiváncsi, hogy ez gyakran megtorténik-e attól fuggetlenul, hogy jogos-e vagy sem.
2015. júl. 19. 09:28
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

jogooooos???? oszt az mitől "jogos" viselkedés mert neked nem tetszik valami és azt ilyen oltári paraszt tahó türhő módon gondolod megtorolni?


arról nem beszélve,hogy micsoda egy gyáva sunyi módszer.

2015. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem adok borravalót annak oka van ezért olyan helyre nem szoktam visszamenni és nem tudnak többet beleköpni a levesembe.That's it!
2015. júl. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
58%

Nem értem amúgy ezt a borravaló őrületet. Ez a munkájuk amiért fizetést kapnak...

Ha autót vesz valaki, nem ad borravalót a gyárban dolgozó Pistának aki jól összerakta a motort...Ettől függetlenül szoktam adni hogy ne nézzenek valami prosztónak, de amúgy nem érzem hogy ez "jár"

2015. júl. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!