Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hogyan tudok Angyalföldiként...

Hogyan tudok Angyalföldiként az Újpesti Pizza Fortéből pizzát rendelni?

Figyelt kérdés
Múltkor rendeltem az Angyalföldi pizza Fortéből de őszintén szólva kicsit csalódott vagyok...Kicsit spóroltak a feltétekkel...
2015. aug. 7. 15:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván nem az I. kerből fognak neked kiszállítani, ha a XVII.-ben laksz, hiába ott finom, hanem ami oda esik. Ti meg még sose rendeltetek házhoz, gondolom. :D
2015. aug. 8. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Hiába vergődtök itt össze-vissza, nem azt mondtam, hogy csak bizonyos kerületekbe szállítanak. Azt mondtam, hogy oda, ahol te vagy, nem abból az étteremből fognak szállítani, amelyik szerinted "finomat" csinál, hanem amelyik neki is megéri közelségben. Simán leadja a központ a kerületileg illetékes étteremnek a rendelést, és mennek házhoz. Mit gondolsz, miért van ott a pizza fél órán belül, akármikor rendelsz? Mert valószínű nem autókázza át az egész várost a kedvedért.
2015. aug. 8. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!