Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Tudtok Budapest területén...

Tudtok Budapest területén olyan étkezőt, vagy menzát, ahol egyetemistaként lenne lehetőségem naponta meleg ételt enni, viszonylag kedvező áron?

Figyelt kérdés
Olcsóbb menükre gondoltam, ahol akár van diákkedvezmény, vagy ha nincs, akkor is baráti áron adnak főtt ételt levessel.
2015. szept. 6. 11:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Bármelyik egyetemi menza...
2015. szept. 6. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
hát rég jártam oda fősulira, de már a 90-es évek végén is minden sarkon volt egy kifőzde a fősulik/egyetemek mellett
2015. szept. 6. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
93%

Budapest rohadt nagy, melyik kerület?


Főzni nem tudsz? Most őszintén, ha veszel egy csomag tésztát meg egy szószt a tecsóban, akkor fele annyiból megvagy mint a menzán.

2015. szept. 7. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon szívesen főznék, de nem szívesen cipelgetném magammal, amikor reggeltől estig bent vagyok valamelyik nap suliban, plusz még edzésem is lenne. Ráadásul pont ezért írtam a menzát, mert ott levesek, főzelékek vannak, naponta változó kajákkal akár.
2015. szept. 7. 19:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Pesten a Nagymező vagy a Király utcában sok kis étteremféle van. A Nagymezőben van a Csirkecsibész, a Hokedli, meg van egy ilyen háziasabb kifőzde a sarkon; az Király u.ban is van rengeteg. A török éttermekben olcsó és finom a kaja és találsz minden sarkon.

A Köki felüljáróban van egy kajálda, ahol ki van írva, hogy elfogadnak diákigazolványt.

Budát annyira nem ismerem, de az tuti, hogy a III. kerben a Bécsi úton a katyni mártírok emlékterénél van egy házias, olcsó kifőzde, levesekkel, tésztákkal, és tök kulturáltnak tűnt.

2015. szept. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!