Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Az IKEA éttermekben milyen...

Az IKEA éttermekben milyen áron ehetek? Írjatok konkrét példát!

Figyelt kérdés
2015. szept. 9. 18:17
 1/6 anonim ***** válasza:
25%

Takarodj el, aztán nézd meg magadnak...

Tudd már azért, hogy merre hány óra, ha esetleg belepusztultál volna, és beleírod, hogy "légyszíves írjatok konkrét..." akkor egy szavam nem lenne, de te most gyakorlatilag utasításba adtad.

Szóval, ahogy a mondandóm elején írtam, takarodj el, aztán nézd meg magadnak.

2015. szept. 9. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
1-2 ezerből jól lehet lakni.
2015. szept. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
2015. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
19%

1-2 ezerből? o.O Az kissé sok nem? 690ért olyan gyrostálat kaptam alig bírtam....890 a 10 húsgolyó köret mártás lekvár kombó...


De egyébként fenn van minden étel a honlapon!

2015. szept. 9. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
71%
Jó én meg 200 forintból annyi palacsintát sütök, hogy egy hétig eszed, úgyhogy ennyi erővel a 690-es gyrosod is drága.
2015. szept. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
51%
Megnézném ahogy (az első kommentelő szavaival élve) betakarodsz egy IKEA-ba és elkezdesz pallert sütni. Melyik lakás díszletre gondoltál? Megyek nézni. :D
2015. okt. 5. 02:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!