Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Debrecenben hol található...

Debrecenben hol található olyan cukrászda, ahol több féle diabetikus süteményt is készítenek?

Figyelt kérdés
Leginkább vasút állomás környéki, de az sem baj, ha kicsi messzebb van :)

2015. szept. 14. 15:59
 1/3 anonim ***** válasza:

Én reggelente ahogy jövök befele a vasútállomástól a városba a Piac utcán, a jobb oldalt van egy cukrászda, kifejezetten "Sugar free". Ha jól emlékszem lila cégtáblája van, és több minden is fel van sorolva, hogy milyen MENTES sütiket árulnak ott. Engem különösebben nem érdekel, ezért annyira meg sem néztem, meg bent sem voltam még, de szerintem nézd meg.

Nincs messze, még a Szent Anna utca előtt van.

2015. szept. 15. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A Szőke cukrászdának nagyon jó paleo sütijei vannak, ezek liszt és cukormentesek. Emellett paleo fagyijuk is van nyáron. Nagyon finomak és budapesti viszonylathoz képest, pláne egy speciális paleo bolt kínálatához képest olcsó. (300-400 forint egy süti)
2015. szept. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, meg fogom nézni ezeket a cukrászdákat :)
2015. okt. 22. 21:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!