Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Hol találok Győrben olyan...

Hol találok Győrben olyan cukrászdát, ahol diabetikus süteményeket lehet fogyasztani?

Figyelt kérdés

Cukorbeteg vagyok és nemrég költöztem Győr közelébe.

Abban kérném a segítségeteket,ha tudtok olyan cukrászdát,ahol biztosan lehet kapni diétás sütiket,tortákat írjátok meg nekem.Nagyon megköszönném!



2013. aug. 27. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
Erika Pékség és Cukrászat Kossuth Lajos utca 154
2013. aug. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

Ez beülős hely?Jó áron vannak a sütik?Esetleg tudsz példát mondani?

2013. aug. 28. 19:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Csak megnéztem a neten, hol árulnak diabetikus sütiket. Ez az egy cukrászda volt köztük. Részleteket nem írtak, én pedig nem tudok.
2013. aug. 28. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Ja értem,köszi.Én is nézelődtem,nekem pedig csak a Kálvária cukrászdát dobta ki... :/
2013. aug. 28. 20:03
 5/8 anonim ***** válasza:
A Kálvária cukrászda nagyon jó hely! Bent is és kint is le lehet ülni. A sütik nagyon finomak és a fagyik is! Nagyon sokféle van! Ajánlom a helyet! :)
2013. aug. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen!:)

Árakat esetleg tudsz mondani?Milyenek a diétás sütik?:)

2013. aug. 29. 20:53
 7/8 Supervisor válasza:
Győr-Szigetben a helyi 14-es autóbuszjárat útvonalán a Köztelek utcában a TESCO bolt és a Rendőrség között tálható az Erika pékség boltja.
2015. márc. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Supervisor válasza:
Most jártam ott és ezért módosítanom kell: Az előzőekben írott címen a bolt ott van, de már nam az Erika pékség termékeit árusítják. A 9025 Győr, Kossuth Lajos u. 154. szám alatt van az Erika pékség üzeme.
2015. márc. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!