Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Mennyibe kerül egy ökörsütés/b...

Mennyibe kerül egy ökörsütés/birkasütés felszolgálással stb. együtt (partiszervező honlapokon sehol nem találok konkrét árat)?

Figyelt kérdés
Nagy rendezvényen (konkrétan esküvő) szerintem ez sokkal olcsóbb, mint a menü (kb tízezer forint/fő), még akkor is ha mondjuk félmillió lenne. Nem tudja valaki?

2015. okt. 1. 23:21
 1/2 Ügyet Lenke ***** válasza:
írj e-mailt vagy hívd fek őket, biztos tudnak egy hozzávetőleges árat mondani...
2015. okt. 2. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szerintem azért nem lenne olcsóbb mint egy menü, mert a népnek nem elég hogy elévágsz egy karéj kenyeret meg egy kanyarintás ökörsegget.


Az biztos, hogy hangulatos, és finom, egy fogásnak jó lenne. De mivel mellé ugyanúgy kéne másik 5 fogás, ezért semmit nem érnél vele. Én nézegettem, akartam venni régebben, igaz kisebb társaságra, de borzasztóan drága lett volna. Ráadásul egy rendes ökröt 24-48 óráig kell sütni, szóval nem csak a húst kell kifizetned, hanem a szakács/okat is, illetve azt a (ha jól emlékszem) 500 kg fát is.


Egyébként nyilván a menü a legolcsóbb. Mi az a 10ezer ft? A menzán egy kaja 1500.

2015. okt. 3. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!