Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Van itt szegedi? Tudnátok jó...

Van itt szegedi? Tudnátok jó ettermet ajanlani szegeden nagyszüloknek? Szeretnek enni és halaszlevet ennenek hol van jo?

Figyelt kérdés
2015. okt. 8. 01:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
93%

[link]


Itt ettem a legjobb halászlét életemben.

2015. okt. 8. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 Timike000 válasza:
93%
Szerintem. A Favilla nagyon jo etterem.ott ettunk mindig mikor valami nagyobb esemeny volt es nagyon finom minden ott.szerintem oda menjetek.
2015. okt. 8. 06:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%
A híres Halászcsárda
2015. okt. 8. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
93%
Szerintem nagyon jó a Jobb mint otthon is. Nagyon finom a halászlé ott! :)
2015. okt. 8. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

[link]


Én nem a "Kiskőrösi Halászcsárdát", hanem az "Öregkőrössy Halászcsárdát" ajánlom.

Lent a Tisza-parton, ami van, a hídról Újszeged felé lehajtva, azt ajánlom, ott voltam.


Nem vagyok szegedi, de ettem ott. Igaz, hogy nyár volt, és a kinti, vízparti terített asztalon, nyárfák alatt... de a kaja is finom volt.

2015. okt. 8. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
90%
A Jobb mint otthonban a legfinomabb, de ott viszonylag kicsi az adag. A Kiskőrösit vagy az Öreg Kőrösit ajánlom
2015. okt. 9. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Kösznöm a válaszokat. A Maros utcából ezek hogyan megkzelítheteőek? Illetve a plaza milyen messze van innen es hogy kell menni?gyalog, bkv.val
2015. okt. 9. 11:00
 8/15 anonim válasza:
90%

Tényleg a Favillában és az Öreg Körösiben a legjobb a halászlé, jobb, mint a Halászcsárdában.

Az Öreg Körösi nem messze van a Maros utcától. A Tisza-parton kell Tápé felé menni, és ahogy a töltéshez érsz, nem Tápéra, hanem balra kell a Vizitelepnél - az is jól felismerhető -kanyarodni a töltés alján párhuzamosan futó úton. Nagy táblák vannak kitéve, mely jelzi merre van a csárda.

2015. okt. 9. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Végül a kiskőrössybe mentünk ebédre... Hát... Lehet lejebb kellett volna menni az öregkörösibe. Elég koszosak voltak az asztalok volt egy csomó bogár, fúrtak faragtak, a mellettünk levő asztalnak kihoztak olyat amit nem kért, aztán a kávéjukat elfelejtették. A halászlé finom volt, de nem finomabb mint bárhol máshol. Egyszer ettünk a belvárosi híd melletibe na az jobb volt, csak úgy emlékeztem hogy az drága és cigányzene volt.

Viszont itt még a kenyérét is /db 25 ftot számoltak fel amit pitiségnek tartok... Na meg párral többet is mi t ami fogyott nem tétel de akkor is. Ide nem megyünk többet.

Még itt vagyunk 3 napig ha tudtok ajánljatok meg helyeket.

Voltunk még az Alabástromba hát ott meg minden finom volt rántott szelet ilyesmik, de a pincérnő 500 ft helyett 300 at hozott vissza. Pedig adtunk jattot..nem szóltunk ...de költse gyógyszerre.

2015. okt. 9. 23:47
 10/15 anonim válasza:
90%

Már ajánlották a Favillát:

[link]

Az Alabárdosnak srégen által a nagy ház alján ott van az Égő Arany is.

Vagy a repülőtérnél az Útkaparó Csaárda:

[link]

2015. okt. 10. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!