Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » A Trofea Grill etteremben...

A Trofea Grill etteremben lehet elvitelre kerni a megmaradt etelt?

Figyelt kérdés

A Trofeaba mennenk enni,de nem tudom hogy a mar kiszedett,de megmaradt etelt el lehet e csomagoltatni. Mert ugy hallottam nem lehet.

Valaki aki tudja segitseen!



2015. nov. 19. 18:46
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
All you can eatnél nem lehet. Kérhetsz kaját étlapról elvitelre, vagy házhoz, de azért külön kell fizetni. Sőt, ha all you can eatnél sok kaja marad a tányérodon, plusz pénzt fizettethetnek. Ez majdnem minden all you can eat étteremben így van, nem csak a Trófeában.
2015. nov. 19. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Ne viccelj! Korlátlan étel és italfogyasztás van, azaz amennyit helyben elfogyasztasz. Képzeld el, ha mindenki teleenné magát, aztán még elcsomagoltatna egy nagy tányérnyi ételt, hogy ezt már nem tudta megenni...

Egyébként nem is illik annyit a tányérra szedni, hogy ottmaradjon, inkább fordulj kétszer, háromszor.

2015. nov. 19. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszonom!:)
2015. nov. 23. 22:14
 4/4 anonim válasza:
100%
én el akartam csomagoltatni ami a svédasztalokon maradt, de nem adták:(
2015. nov. 28. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!