Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Budapesten melyek azok a...

Budapesten melyek azok a gyorséttermek (gyorsétterem láncok) ahol tányérszervíz van? (mint pl Pizza Hut)

Figyelt kérdés

Pincérként szeretnék elhelyezkedni, de mivel zero gyakorlatom van benne, ezért kezdetben ilyen helyen szeretném kipróbálni magam..


Azt sejtem, hogy a fizetés ill a körülmények sem a legjobbak, de mivel az angol ill. szakmai tudásom még eléggé hiányos, egyelőre csak ezek az éttermek jöhetnek szóba..



2015. dec. 11. 18:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Pizza Hut már nincs Magyarországon.

Én tősgyökeres pesti vagyok, de egyetlen gyorséttermet sem tudok, ahol "tányérszervíz" lenne.


Próbálkozz kisebb kifőzdéknél!

2015. dec. 11. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Gugu Gabor ***** válasza:

de van...

[link]

2015. dec. 11. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

#2,

Hmmmm!

Én mindenhol azt olvastam, hogy kivonulnak innen. Amiket én ismertem, azok megszűntek.

De legalább most is tanultam valamit!

Köszi!

2015. dec. 11. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ketto eddig is volt, jelenleg 5 van, jovore meg 14 nyilik. Egyebkent a la carte etterem a pizza hut, az elviteles reszen van gyorsettermi kiszolgalas.
2016. dec. 29. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!