Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Melyik a jobb a gyorsétterem...

Regina kérdése:

Melyik a jobb a gyorsétterem vagy a hazai éttermek?

Figyelt kérdés
Itt olyanokra gondolok, hogy McDonalds, KFC, Burger King...stb. és a "normális" éttermek alatt a magyaros éttermekre.

2014. nov. 29. 17:49
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván kinek mi. Nekem az önkiszolgáló (magyaros) éttermek megfelelnek, hamburgerezőbe nem nagyon járok.
2014. nov. 29. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

milyen szempontból jobb és melyik?

A meki, kfc és társai ellenőrzött minőségű és frissességű alapanyagokból gyártja a kajákat, de ettől még nem lesz egészséges.

2014. nov. 29. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
itt kettes...szóval a "magyaros" éttermek nagy része viszont nem figyel sem a minőségre, sem arra, hogy friss alapanyagokat használjanak, cserébe ezek sem túl egészségesek. :) de persze vannak jó éttermek, csak az igazán jó elég ritka.
2014. nov. 29. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
akkor miért könnyebb "egészségtelen" ételt fogyasztani, mint keresni egy olyan helyet, ahol nem csak minőségi étel, hanem még finom is?
2014. nov. 30. 18:57
 5/10 anonim válasza:
Ha az a magyaros étterem elér egy minőségi kategóriát, akkor mindenképp az, ha szokványos gyorsétterem, akkor kényelmi szempontból jobbak a felsorolt Franchise éttermek.
2014. dec. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"akkor miért könnyebb "egészségtelen" ételt fogyasztani, mint keresni egy olyan helyet, ahol nem csak minőségi étel, hanem még finom is?"

Nem értem a kérdést. Most például munkából mentem haza, mindketten fáradtak vagyunk, és meg vagyunk fázva, úgyhogy főzőcskézni nem akarunk. most egyszerűbb volt beugrani egy KFC-s vödörért, mint egy bármilyen kajáldában kivárni, amíg megfőzik a kaját, odaadják valami csomagolásban, amiből út közben kifolyik stb. Szóval ma a sebesség és egyszerűség prioritást élvezett a többi szemponttal szemben.

2014. dec. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%
A hagyományos magyaros éttermek egészségesebb ételeket kínálnak, de a McDonalds típusú gyorséttermek olcsóbbak és az egyetemisták körében ezért sokkal népszerűbbek.
2014. dec. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
egyértelműen a hazaiak.
2014. dec. 2. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nem lánc éttermekbe járok.

Mondjuk az éppen ottani kínai, hambis, gyrosos.

2014. dec. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a gyorsétermek közül a KFC a legjobb. Havi 1-2 alkalommal járok ide és még sohasem csalódtam. Én általában a Grander menüt szoktam itt enni. A McDonaldsot pedig kefelyezetten nem kedvelem.
2014. dec. 29. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!