Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Miért olyan jó a mekis kaja?

Miért olyan jó a mekis kaja?

Figyelt kérdés
Egészségtudatos válaszokkal kíméljetek! :)

2016. febr. 7. 19:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
68%

Én szoktam ott enni, kifejezetten szeretem. Mondjuk egy sajtburger menü kólával plusz 1-2 sajtburger mellé, az jó.


olyan finom sós, a burgonya is.

2016. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
91%

Mert melegen friss, zamatos, és tele van könnyű cukrokkal, pl dextróz amitől igen könnyű függővé válni.


Lényegében manipulálja az agyat a dextrózzal és az aromákkal, emiatt kialakul egy "mekis íz" függőség...


Ügyesen ki van találva a biokémiai stratégia...

2016. febr. 7. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Ízlés kérdése.

Ettem én ennél már sokkal finomabbakat. Mondjuk nem gyorskajában. Abból nekem is a meki a kedvencem.

Szerintem inkább az a siker titka, hogy egyszerű, ez volt az első ismert lánc itthon, állandó a minőség, mindig ugyanazt kapod.

2016. febr. 7. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk voltam nemrég Spanyolországban, ott esténként Burger Kingben ettem, nem tudom milyen itthon a Burger King, de ott jobb volt mint egy Meki.


A Burger King hambugerben Spanyolországban legalább friss paradicsom van nem ilyen aszalt vacak.


ezt leszámítva szoktam Mekizni itthon.

2016. febr. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Jah, meg a fix aromák, fűszerek, szirupok, cukrok, stb.



Ha szétszedsz egy menüt darabjaira, és külön lassan eszed egyenként akkor rájössz hogy még a salátalevél is édeskés...


Az édeset minden alkotóba beleteszi különböző dózisban, aztán ezt turbózza aromával, vagy ecettel, vagy füszerrel, amit végül meg is sóz esetleg..


Szóval miinden alkotó alapja a cukor.. Aztán erre éptkeznek, végül rakják össze egy szendvicsbe vagy menübe.

2016. febr. 7. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Szóval a cukor miatt! Jól ki van ez találva...
2016. febr. 7. 20:05
 7/14 anonim válasza:
31%

Szerintem pedig nem foleg a kaja, hanem a presztizs, hogy a "mekiben" ettel...nem kell mindenkinek magara venni, de valljuk be hogy gyakran azert esznek ott sokan, mert egy meno helynek gondoljak.

A kajarol annyit, h szerintem a rengeteg izfokozo teszi, meg minden. Ha van lehetoseg en inkabb a KFC-t mondanam, ott tenyleg jo amit eszel.

2016. febr. 7. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
82%
Bármelyik mekibe ülsz is be biztos lehetsz abban, hogy ugyanazt kapod. (országonként lehet némi eltérés, mivel a zöldséget helyben szerzik be, a szószokat is általában)
2016. febr. 7. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 zgyzgy ***** válasza:
86%

Mert az amerikai munkásosztályra kalibrálták.

Só, cukor, ízfokozó.

Az egyszerű népek ízlésvilága.

2016. febr. 7. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
7-es! Semmi koze ennek a presztizshez. Nem tudom, hogy felétek divatból ültök-e mekibe, de ennek a kérdésnek köze sincs ehhez. 35 évesen nem a mekit tartom a társadalmi színvonal csúcsának!
2016. febr. 7. 20:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!