Kezdőoldal » Ételek, italok » Élelmiszerek » Most komolyan, szerintetek a...

Most komolyan, szerintetek a mekis kaja ehető?

Figyelt kérdés
Bármi is az a cucc, az biztos, hogy nem étel! Nem értem, az emberek vakok? Tuti, hogy van valami abban a burgerben, de az biztos, hogy nem természetes. Szerintetek miért nem írják rá, hogy mi van benne? Hát azért mert beperelnék őket... A népet ezzel kell etetni? Jó, egyszer-kétszer betévedek a mekibe, de semmiképpen sem gyakran. Mindenki: "de a meki tök egészséges, nincs benne semmi más csak sali, husi és zsömle". Aha, fasza! És majd csodálkozik, hogy egyszercsak ételmérgezést kap! Az lenne a kérdésem, hogy tudnátok-e nekem küldeni bizonyítékokat?
2014. febr. 19. 20:54
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%
Te tudsz bizonyítékot küldeni, hogy nem étel?
2014. febr. 19. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
85%
Te hol hallasz olyanokat, hogy egészséges? Mindenhonnan az folyik, hogy kib*szottul egészségtelen. Amúgy meg. Neked nem mindegy? Egyék ha akarják, te is jársz oda néha, ennyi erővel téged is lehetne szidni.
2014. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
100%
Soha senki nem mondta, hogy a meki egészséges, nincs olyan, aki ebben a hitben élne. Minden egészségtelen, ha mérték nélkül zabálod, ha egyszer-egyszer eszel belőle, az égvilágon semmi bajod nem lesz. Amúgy, kérlek, minden egyes étkezésnél megadják hány kalória, mennyi zsír, és só van benne, az, hogy ezt te nem találod, nem az ő problémájuk, nem is a miénk. Ha ehetetlen lenne, akkor nem engedélyeznék az ételeiket, és hidd el, elég szigorúan veszik ezeket.
2014. febr. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem, igen ehető! Nincs vele semmi probléma!
2014. febr. 19. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
75%

Ehető = kaja. Akinek van ízlése, nem szereti, de ez magánügy. mindenkinek magánügye.

Tény, hogy nagyobb, de szerintem kisebb mennyiségben is marhára hízlal :(

na nem a saláta...

2014. febr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
78%

90-es évektől kezdve mióta vannak MO-n, heti rendszerességgel eszek náluk, és jé élek!


Mai világban már agyukra megy sokszor az embereknek, a sok maszlag, hogy ezt ne edd azt ne edd mert így zsír, úgy koleszterin meg a többi, mindenben találnak kifogásolnivalót. Mikor mi volt gyerekek mi volt iskolában a menzán? Zsíros kenyér hagymával, paprikás krumpli zsírszalonnával és hasonlók, mégis felnőtt a korosztály, de elég régebbre visszanézni, nem azt lesték, hogy mibe mi van, hanem mi esett jól, mégis megéltek. Ma meg már a rántott húst is szabályozzák a menzákon, mert olaj, só meg a többi...

2014. febr. 19. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
100%

De a kérdésre is válasz: Igen ehető és finom!

Ha nem tetszik nem kell odamenni, ilyen egyszerű...

2014. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
90%

A mekis étel nem egészséges, de végül is mi az amit ott eszel?

- sült krumpli. Mirelit krumplit sütnek ki. Ezt otthon is esszük

- sajtburger. Hamburger zsömle , lapsajt, pár savanyú uborka szelet, kechup, mustár, hamburgerhús, és némi ízfokozó.

- fagyik- olyan mint bármely cukrászdai gépi fagyi.


Nem egészséges a meki, de ehető, az ízfokozók miatt még finom is.

Azt, hogy te ehetetlennek tartod, az a te dolgod. De nem hiszem, hogy jogod lenne bárkit is fikázni mert betér a mekibe enni vagy inni..

Azért tuti ha felsorolnál pár ételt amit te eszel, rögtön tudnám mondani, hogy az sem egészséges....

Be zavarjon téged, ha mások mekibe járnak.. (mondom én úgy aki évente ha egyszer bemegy)

2014. febr. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
100%

Időpont ma 21:18-nak


Nekem is az jutott eszembe, hogy aki a kérdést kiírta, az még soha nem evett a 80-as években menzás kaját. Rögtön kitérne a hitéből.. Én is menzás kaján nőttem fel, és ma közel 50 évesen nem vagyok sem elhízva, se allergiás,sőt még beteg sem vagyok nagyon. Pedig az én gyerekkoromban salátát legfeljebb a töltött hús mellé ettél.

2014. febr. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:

De jókor kérdezed :DD

Hónap után pont ma ettünk ott egy jó nagyot és mit ne mondjak, jólesett, finom volt, ételnek nevezem. Aláírom, hogy amikor nekidurálom magam és otthon sütök puffancsot, csinálok darálthúsból hambihúst, szeletelek bele zöldségeket, az sokkal egészségesebb és még finomabb is (besz*rás, amikor a még meleg puffancsba teszem a még forró húspogit) de egyrészt összesen több mint két órahossza (kelt tészta miatt) másrészt ez a Mekis gyorskaja valahogy másként finom, másként esik jól.

2014. febr. 19. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!