Kezdőoldal » Ételek, italok » Vendéglátás, éttermek » Szokott valaki a Teletáltól...

Szokott valaki a Teletáltól halszeleteket rendelni?

Figyelt kérdés
Észrevettem, hogy pangasius halból készítik, amire sok helyen azt írják, hogy mérgező. Szerettem volna megkóstolni de most így nem tudom mit tegyek, ha valaki evett már tőlük ilyet kérem írja le a tapasztalatait.

2016. márc. 13. 20:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Elég büdös a csirkehús náluk, meg úgy az elmúlt években eszméletlen sokat romlott a minősége.
2016. márc. 13. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egyszer ettem, nem néztem meg, hogy pangasiusból van. Az a mellékíze megmaradt, ha halat akarok rendelni onnan, akkor csakis a harcsát választom.
2016. márc. 13. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

90%-ban pangasiust eszel üzemi konyhákon, menzán, egyszerű éttermekben. Sőt még komolyabb helyeken is simán feltálalják harcsaként, amibe egyébként nem is nagyon tudsz belekötni, mert cápaharcsa a magyar neve. Persze égvilágon semmi köze sincs a hazai szürke harcsához. Ja, latin nevét meg nem sokszor írják oda, hogy milyen állatból készült.

A cápaharcsa (vagy pangasius) az egy univerzális hal-pótló élelmiszer ipari hulladék. De igazából nem is hallal van a fő baj, hanem ahogyan tenyésztik Vietnámban, na az no comment.

2016. márc. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nagyon budos es rissz ízű naluk a hal es a csirkehus, főleg melegitve. En ha rendelek csak tesztat vagy sertésbol keszult etelt szoktam.
2019. szept. 18. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elottem szolokhoz. Nagyon rossz ízű naluk a csirke. Kb mintha otthon 4 napot allna a hutoben es utana melegitened meg. Halat egyszer rendeltem csak toluk, kb ua. volt, mint a csirkenel. Ha rendelek csak vegan vagy vega eteleket.
2020. márc. 27. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!